18.8 C
New York
Sunday, October 1, 2023

Buy now

Pëma E Jetes

3850 POSTS0 COMMENTS
https://pemajetes.com

Momenti emocionues i fëmijës së shurdhër që për herë të parë dëgjon tingujt e fyellit

Një vogëlush dy vjet e gjysmë i quajtur Ezra Somnitz, ka qenë i shurdhër nga dita që ai ka lindur. Problemet me dëgjimin e tij...

Momenti kur taksisti u ther me thikë, Policia afër arrestimit të sulmuesit

Ishte ora 04-10 e mëngjesit kur pranë diskotekës “Gate” në Prishtinë ndodhi një konflikt i çastit. Taksisti i kompanisë “Victory” u godit me thikë nga...

Si mund të përfitoni subvencion për izolimin e shtëpisë, cilat janë kriteret?

Me qëllim kursimin më të madh të energjisë dhe rritjen e mirëqenies në shtëpitë individuale, Qeveria e Kosovës ka vendosur të subvencionojë rreth dy...

Puthjet nuk ndalen, në lokalin që plaçkitet: Ja pse thonë që dashuria është e verbër [Video]

Thonë asgjë nuk mund t’i dal para një dashurie të vërtetë – dhe dukjet se këtë gjë më së miri e dëshmon një video...

E mbani mend “Zhaden”? Shikoni se sa shumë ka ndryshuar ajo në dukje

E mbani mend aktoren e njohur Zhade, e cila për vite me radhë u cilësua si një nga personazhet më të bukur të telenovelave? Ajo...

Xhuli Nura publikon foto nga palestra, do iu lë pa fjalë me linjat trupore

Xhuli Nura u rikthye në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen në edicionin e parë të Big brother VIP Kosova. Modelja nga Drenica ishte një prej...

PAMJE TË RËNDA! Momenti kur Rei Meta vret Armando Meshaun me “breshëri” grushtesh (VIDEO)

Janë publikuar pamjet e vrasjes së regjistruar mesditën e djeshme, rreth orës 11:45, në ambientet e një kancelarie në lagjen “Hajro Cakërri” në Vlorë,...

A ju kujtohet Sindi e “virgjëra” e Përputhën, i ik marrja zbulon pothujse komplet gjoksin

Sezoni i dytë i emisionit të dashurisë “Përputhën”, nën moderimin e Bora Zemani mori një jehonë të madhe gjatë transmetimit. Për herë të parë u...

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
21,200SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

“Trafikut Urban“ i shtohet edhe një shofere

Mehreme Brahimi është shoferja e tretë që i është bashkuar ndërmarrjes “Trafiku Urban”. Kryeshefi i “Trafikut Urban“, Burim Maraj, është shprehur i kënaqur me përparimet...

Luiz Ejlli emocionon rrjetin me surprizën për fansin me aftësi të veçanta

Luiz Ejlli në koncertin e tij të fundit, ka udhëtuar më herët drejt Shkodrës për të takuar Denisin, një djalë më aftësi të kufizuara....

Ekskluzive | Sulmuan brutalisht mërgimtarin, këta janë katër vëllezërit e arrestuar në Istog

Një rrahje brutale ka ndodhur këtë javë në komunën e Istogut. Një bashkatdhetar derisa ishte në veturë me gruan e tij sulmohet nga katër...

“Njërit i është amputu këmba” – Kjo është gjendja shëndetësore e tre të plagosurve në Skenderaj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në një kafene në fshatin Runik të Skenderajt, ku si pasojë e të shtënave ka...

Për çfarë shërbente lokali ku ndodhi vrasja në Skenderaj dhe sa persona u përfshinë- Insajderi sjell detaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit ta sotëm në një lokal në fshatin Runik të Skenderajt. Një person...
tv/7c7bbd1d38e881a78f5888586341c0e344ac74e92b66eec7e13baa58bdb7263f.js">