12.2 C
New York
Wednesday, March 29, 2023

Buy now

U tha se do vinte në Shqipëri fituesi i ‘Big Brother Kanada’ për Luizin, por ja çfarë ka ndodhur me të

Kevin Jacobs është fituesi i Big Brother Vip Canada, i cili së fundmi po përmendet shumë në Shqipëri. Kjo për shkak se Luizi zbuloi se e kishte huazuar nga ai strategjinë për të futur në nominim veten me Kristin dhe Armaldon.

Këtë gjë e ka marrë vesh edhe vetë Jacobs që në rrjetet e tij sociale po mbështet hapur Luizin. Në një postim të fundit të bërë në TikTok, Jacobs njofton se po vjen në Shqipëri dhe së shpejti do ta shohim në Top Channel.

Përmes një videoje ai ka njoftuar se po pret me padurim të vijë. Por së fundmi, ish-fituesi është shprehur se ajo video ka qenë e ideuar nga persona të tjerë dhe nuk ka qenë ai personalist vetë që e ka shpërndarë atë. Megjithatë, nuk dihet nëse kjo është thjesht një video për të gjeneruar më shumë ndjekës, apo gjithçka është e vërtetë. Na mbetet të presim deri në prime-in e radhës për të zbuluar më shumë…

Nderkohe Qetsori, Luizi dhe Armaldo kanë diskutuar së bashku mëngjesin e sotëm për Oltën. Qetsori është shprehur se Olta donte ta ‘di gjte’ nga loja duke u futur bashkë me të në tualet, njejtë si ‘k urthi’ që Luizi i bëri Kristit dhe Armaldos dhe se që nga ky moment ai dyshon te ajo.

Related Articles

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me...

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin...

Sahiti nga Skenderaj që gatuante fli për gruan e sëmurë tash ka mbetur i vetëm, ai rrëfehet mes emocionesh

Sahit Prekazi, qytetari nga Komuna e Skenderajt, tashmë po jeton i vetëm në shtëpinë e tij. Ai ishte bërë viral përmes një imazhi ku shfaqej...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me...

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin...

Sahiti nga Skenderaj që gatuante fli për gruan e sëmurë tash ka mbetur i vetëm, ai rrëfehet mes emocionesh

Sahit Prekazi, qytetari nga Komuna e Skenderajt, tashmë po jeton i vetëm në shtëpinë e tij. Ai ishte bërë viral përmes një imazhi ku shfaqej...

Foto e bujshme| Policia futet shtëpinë e barit, shqiptari në Angli fshihet mbi çati

Në mediat angleze po qarkullon një foto e një personi që po qëndron mbi çati ndërsa policia gjendet në dritare duke kontrolluar pikërisht për...

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i zbulohet e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i është zbuluar e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia më e famshme në vend. Modelja bukuroshe...