28.3 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

Adriatik Kelmendi e fton publikisht Teuta Krasniqin banore të BBVK ll, kjo është përgjigja e aktores

Adriatik Kelmendi së fundmi ka pyetur ndjekësit në Instagram se kë do të donin banorë të Big Brother VIP Kosova në edicionin e dytë. Të shumtë ishin ata që kishin dhënë emra të ndryshëm të estradës, por një prej tyre që kishe kthyer përgjigje ishte aktorja, Teuta Krasniqi.

Ajo ka ripostuar postimin e Kelmendit duke shkruar “Eu”, dhe një emoji duke u menduar. Si duket aktorja është në një mes për këtë vendim por mbetet të shihet vendosja e saj përfundimtare./Kosovarja/ Para disa ditësh aventura e “Big Brother VIP Kosova” u mbyll dhe Stresi doli fitues.

Ai ishte bërë pjesë e formatit nga fillimi dhe ia doli të triumfojë duke marrë 160 mijë euro. Ai fitoi duke lënë mbrapa katër finalistë të tjerë. Aktori Vedat Bajrami, modelja Joliana Nura, Artan Thaqi dhe këngëtarja Mbresa ishin finalistet tjere te ketij edicioni. Arkimed Lushaj ka arritur të fitoj Big Brother Vip Kosova duke u bërë fituesi i çmimit prej 160 mijë eurosh.

Se a do ta shohim aktoren Teuta Krasniqi ne Big Brother Vip Kosova 2, mbetet per t’u pare. Dite me pare Alaudin Hamiti beri nje deklarat duke thene se Big Brother 2, mund te filloj shume shpejt, madje ne fund te ketij viti. Shiko foton:

Related Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...