28.3 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

Burri pa hapësirën mes shtëpive dhe ndërtoi shtëpinë e tij aty! Të gjithë menduan se është i çmendur (Video)

Një dëshirë që çdo njëri e ka është që të ketë një shtëpi, edhe nesë është e vogël. Jeta pa shtëpi është shumë më e vështirë. Shumë njerëz punojnë fortë gjithë jetë për ta arritur këtë gjë, ndërsa disa të tjerë, marrin kredi apo borxh për ta marrë një shtëpi, shkruan pemajetes.com.

Njeriu në historinë e kësaj videoje, kishte gjithashtu të njëjtin mendim kur ishte i ri, sido qoftë, kur ai u bë arkitekt me eksperiencë, atij i erdhi në mendje një ide e cila në dukje është qesharake. Shumica e njerëzve besojnë se është e pamundur që të jetosh në një shtëpi në një gjerësi maksimale prej 72 centimetrash. /pemajetes.com

Shikojeni videon e më poshtme, ia vlen kjo histori tejet interesante:

Related Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...