9.8 C
New York
Thursday, March 30, 2023

Buy now

Çka fitoi Xhuli në “Big Brother VIP Kosova”?

Xhuliana Nura është njëra nga banoret më aktive e shtëpisë e përfshirë pothuajse ne çdo debat. Xhuli nisi lojën me strategjitë e saj të cilat u komentuan vazhdimisht nga banorë aty brenda, por edhe publiku jashtë, shkruan “Kosovarja”.

Krahas së fitoj famë, duke prezantuar Xhulianën e vërtetë, para një publiku të gjërë, ajo dha edhe shembullin e një gruaje të fortë duke ndarë historitë e saj personale. Me të treguar historitë, Xhuli mbase edhe ka larguar një barrë nga vetja e saj duke e bërë që të ngritet shpirtërisht.

Pavarësisht këtyre fitoreve të Xhulit, nuk dihet nëse është pretende për të fituar çmimin e madh. Mendoni ju se do fitojë Xhuli? /Kosovarja/. Xhuli Nura është kthyer në një prej personazheve më të komentuara të Big Brother VIP Kosova.

Në rrugëtimin e saj drejt finales së madhe ajo shpesh herë bëri gafa me deklarata të ndryshme, por edhe u përfshi në shumë debate të forta me banorët e tjerë.

Xhuliana dhe Atdheu janë dyshja që kaluan një romancë që ky i fundit ishte pjesë e shtëpisë. Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova, Edoni dhe Atdheu janë rikthyer në shtëpinë e “Vëllait të Madh, derisa ardhja e tyre, i lumturoi pafund banorët. E pas rikthimit të Atdheut, Xhuli është parë të kujdeset për shtratin që ata dikur e ndanin bashkë, teksa ia ka ndërruar çarçafët.

Related Articles

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me...

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin...

Sahiti nga Skenderaj që gatuante fli për gruan e sëmurë tash ka mbetur i vetëm, ai rrëfehet mes emocionesh

Sahit Prekazi, qytetari nga Komuna e Skenderajt, tashmë po jeton i vetëm në shtëpinë e tij. Ai ishte bërë viral përmes një imazhi ku shfaqej...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me...

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin...

Sahiti nga Skenderaj që gatuante fli për gruan e sëmurë tash ka mbetur i vetëm, ai rrëfehet mes emocionesh

Sahit Prekazi, qytetari nga Komuna e Skenderajt, tashmë po jeton i vetëm në shtëpinë e tij. Ai ishte bërë viral përmes një imazhi ku shfaqej...

Foto e bujshme| Policia futet shtëpinë e barit, shqiptari në Angli fshihet mbi çati

Në mediat angleze po qarkullon një foto e një personi që po qëndron mbi çati ndërsa policia gjendet në dritare duke kontrolluar pikërisht për...

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i zbulohet e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i është zbuluar e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia më e famshme në vend. Modelja bukuroshe...