21.1 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

E kishte për lojë? Gresa harron Andin dhe ribashkohet me dashurinë e vjetër, publikon foto me të

Gresa Hoti më në fund bashkohet me dashurinë e vërtet. Ajo është ish banorja bukuroshe e “BBVK”, e cila ja doli të qëndronte në shtëpi deri në gjysëmfinale. Gjatë jetesës në shtëpi, Gresa është lidhur me pejanin Andi Artani, lidhje kjo që po vazhdon edhe jashtë.

Sa ishte në lojë, Greses i mungonte shumë maçoku i saj, që për pak kohë e kishte edhe në “BBVK”. Gresa, vetëm tani e ka takuar dashurinë e saj dhe siç shihet në foto, është çmallur me të. Modelja Gresa Hoti, për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes shout real “Big Brother VIP Kosova”.

Gjatë kësaj eksperience televizive, Gresa u lidh me Andi Artanin, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “Përputhen”. Gresa, qëndroj në shtëpinë më të famshme në Kosovë deri në gjysmëfinale dhe pas daljes u bashkua partnerit të saj. Gresa ishte njëra ndër banoret më të komentuar te “Big Brother Vip Kosova”, e kjo për shkak te afermitetit që kishte me Stresin, por me pas ajo vazhdoj te afrohet me shume me Andin.

Kujtojme se pas daljes Andi ishte ai i cili e dergoj Gresen te familja e tij ne Peje, duke shfaqur fotografi pran njeri-tjetri. Ata madje u shfaqen te lumtur teksa dashuria e tyre sa vjen dhe rritet. Shiko foton:

Related Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...