21.1 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me rekorde shikueshmërie. Banor i “Big Brother VIP Albania”, ai ka bërë për vete një popull të tërë që çmenden pas tij per lojen e forte qe po ben ai dhe strategjite mahnitese qe ka.

Jo vetëm populli i thjeshtë, por edhe personazhet më të njohur shqiptar janë “vënë pas tij”, sidomos futbollistët shkodranë të Vllaznisë. Stilistja që kujdeset për veshjet e Luizit në “Big Brother”, Miranda Dupi, u pyet nga gazetari Andi Vrapi në “MCN TV”, nëse është e vërtetë që Bekim Balaj ka paguar 10 mijë euro për rrobat e Luizit.

Përgjigjja e stilistes as nuk konfirmoi as nuk mohoi, por ajo u shpreh se nuk merrej me shifrat, por thjeshtë me veshjet, por qe ky lajm eshte aluduar se ka ndodhur. Luizi vishet nga Miranda Dupi nje nga sitilistet me te njohura dhe tashme ai po duket shume bukur ku po pelqehet edhe nga fansat per veshjen dhe sa bukur duket ne Prime po jo vetem aty.

Ai ka thene se shume veshje qe i kane ardhur per Prime i kane thene qe mos ti kthej mbrapa por ti mbaj e ti vesh edhe gjate dites. Shpesh here Kiara e kritikonte sa ishte brenda shtepise duke e bere qe te veshet bukur e te duket shume me me stil.Shiko videon:

Related Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...