21.1 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

Luizi thotë se nuk e di si e sheh Kiara nga jashtë, ajo ia kthen përgjigjen që befasoi të gjithë

Është një nga këngëtarët më të përfolur të momentit në botën e showbizz-it, Luiz Ejlli është banori më pretendent për të fituar çmimin e madj në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Nga largimi i moderatores Kiara Tito, këngëtari është parë i mërzitur e së fundmi ka bërë dhe një bisedë me Visin te cilin e na nje nga banoret me te afert qe kane mbetur ne shtepi.

Luizi e permend shume shpesh Kiaren ku ne shume biseda e gjera qe ben ai e kujton te dashuren e tij qe thote se ia ka bere me te bukur kete rrugetim pasi ishte edhe dobesia por edhe forca e tij pasi nese e prekin ata ai merzitej por edhe i jepte shume force.

Sot ai eshte shprehur se do të dëshironte ta dinte si e sheh Kiara tani nga jashtë ndersa i menjëhershëm ka qenë reagimi i moderatores duke e quajtur ‘luan’ këngëtarin. “Zgjohem dhe fle përballë teje. 24ne 24 vetëm me ty! Vazhdo përpara Luani im!”, ka shkruar ajo. Ndonëse Luizi tani po vazhdon i vetëm lojën brenda shtëpisë ai u shpreh se e kishte parë vetën në finale bashkë me Kiarën, tani ai ndihet i shqetësuar se si do t’i përballojë Kiara kritikat jashtë shtëpisë që bëhen kundrejt saj.

Kujtojmë se Kiara la përfundimisht garën të shtunën për çmimin e madh të “Big Brother Vip” pasi ishte ne nje nominim te forte koke me koke me Olten e cila ka shprehur deshiren qe te dalin bashke ne kete nominim pasi i kishte thene Luizit se do e marre hakun e Maestros.Shiko foton:

Related Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...