28.3 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

Remzie Osmani bëri iftar me këto dy zonja të dashura

Remzie Osmani vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dalluara, ajo me përkushtimin që ka tek vetja, në çdo moment merr vëmendje të madhe tek ndjekësit dhe nuk mungon edhe në lajmet rozë.

Në këtë imazh të fundit, këngëtarja shkëlqen tej mase me fustanin e bukur që ka veshur, po ashtu, edhe në muzikë nuk ndalet me projekte të shumta muzikore.

Edhe pse ka vite ne skene ajo vazhdon te jete nje nga kengetaret me te dashura per publikun duke u pelqyer shume per muziken qe realizon. Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani, iftarin e sontëm e ka bërë jashtë shtëpisë.

Përmes një videoje në InstaStory ajo ka qenë bashkë me vajzën e saj, Rolën, dhe nusen, Gëzime. Ato e shijuan iftarin në një nga restorantet në Prizren. Teksa, të tria dukeshin në formë shumë të mirë.

Related Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...