28.3 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

Shqiptari fut gjarprin Piton në gojë. Shikoni çfarë i ndodh më pas

Hysni Rexhaj, që njihet ndryshe në Kosovë dhe si “njeriu ujk” ka një pasion të madh për t’u kujdesur për kafshët. Rexhaj gjithashtu njihet dhe për pasionin që ka për gjarpërinjtë. Në një lidhje me Skype në “Abc-ja e mëngjesit”, Hysniu teksa rrëfente eksperiencën e tij, mbante në duar dhe puthte një piton, transmeton pemajetes.com.

Ai tregoi se shpeshherë iu vjen në ndihmë njerëzve kur përballen me situata të pakëndshme me gjarpërinjtë. “Jam një njeri i dashur për të gjitha kafshët, shpendët, zvarranikët. I dua të gjitha. Por i dal në ndihmë popullit si në Shqipëri dhe Kosovë. Dje kam menaxhuar tre raste në komuna të ndryshme në Kosovë.“, tha ai.

Shiko videon më poshtë:

Më tej, ai tregoi dhe një rast kur ka futur në bark një gjarpër. “Kam e kam vendosur për gojë, e kam çuar deri në stomak dhe e kam nxjerrë prapë gjallë. Për këtë jam numër 1, sepse nuk kam parë akoma një video që ka futur dikush një gjarpër në bark.”, tha Hysniu. /Pemajetes.com

Related Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...