28.3 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin per te duke i thene se do ta bej per vete dhe ajo eshte femra e jetes se tij. Ajo ne fillim nuk kishte asnje lloj pelqimi per te ne lidhje dashurie por i pelqente te kaloj kohe me te si shoqeri per shkak te humorit te tij.

E pikerisht keto ditet e para gjyshja e Kiares ishte intervistuar ku kishte thene se nuk po i pelqen shume qe ai djal nuk po e le rehat duke i shkuar shume mbrapa, gje qe i pengonte edhe Kiares ate kohe ku u be e njohur me frazen ‘Me ler hapesiren time’ qe i kerkonte Luizit.

Por, me pas Kiara filloi te kishte ndjenja per Luizin dhe cifti e zyrtarizuan lidhjen e tyre me 1 shkurt te ketij viti ku edhe u be dasma brenda shtepise se Big Brother, dasme e cila ishte loje por qe ata i lidhi edhe me shume pasi Kiara i dha puthjen e para Luizit dhe qe nga ajo dite ata jane bashke me uljet e ngritjet qe kishin por qe gjithmone gjenin nje menyre per te falur njeri tjetrin e per te vazhduar.

Kiara gjithmone kishte permendur gjyshen e saj qe e quante Nena Leta duke i thene Luizit se ka frike nga ajo qe do ti thote gjyshja per kete lidhje sepse ajo e kritikon dhe nuk pelqen zgjedhjet qe ben, por sot ajo ka publikuar nje video te saj qe tregon se eshte pro lidhjes pasi thote ‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’./InfoKosova/Shiko videon:

Related Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...