28.3 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

21-vjeçarja humb jetën tragjikisht pasi shkoi në hotel

Një vajzë 21-vjeçare është gjetur pa shenja jete në një dhomë hoteli në Adelphi të Liverpool’it në Britani të Madhe, si pasojë e shtypjes nga një dollap i vjetër garderopbash, i cili kishte rënë mbi të, ka zbuluar nëna e saj, raporton The Sun, përcjell Korrespodenti.

Chloe Haynes u gjet e vdekur në hotelin Adelphi të Liverpool-it në orën 6:37 të mëngjesit më 10 shtator. Në postimet e mediave sociale, siç u raportua në Liverpool Echo, nëna e saj Nicola Williams kishte thënë se “Ishte një dollap i madh gardërobash, i vjetër dhe e rëndë, i cili ka rënë mbi të dhe nga shtypja, Chloe nuk ia kishte dalë t’i mbijetonte”.

Një zëdhënës i Këshillit të Qytetit të Liverpool-it, pas kësaj ngjarje e kishte konfirmuar se policët po punojnë me departamentin e Shëndetit Mjedisor për të hetuar vdekjen e 21-vjeçares.

Në atë ditë, tre burra, të moshës 26, 46 dhe 49 vjeç ishin arrestuar në lidhje me vdekjen e saj, por të njëjtit u liruan në mungesë të provave, pasi policia tashmë e kishte zbuluar se 21-vjeçarja kishte vdekur “aksidentalisht”.

Related Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...