18.3 C
New York
Sunday, October 1, 2023

Buy now

Parashikuesja shqiptare e fatit trondit rrjetin: Joe Biden do të vdesë...

0
Parashikuesja e fatit, Irini Kakacaj ka habitur me deklaratën duke thënë se presidenti i SHBA, Joe Biden do të ndahet nga jeta vitin e...

Mblidhen 101 mijë euro për 24 orë për të riun nga...

0
Blerim Morina, 24-vjeçar nga Mitrovica ka nevojë për ndihmën e bamirësve. Morina, prind i një vajze, disa muaj më herët është diagnostifikuar me leukemi...

Kërkohet ndihmë urgjente për shërimin e 6-vjeçarit, i duhen 30 mijë...

0
Familja Hoxhaj është duke kërkuar ndihmë për operimin e djalit 6-vjeçar. Florain Hoxhaj po vuan nga "Vagal Nerve Stimulator", një sëmundje kjo që kërkon...

Mrekullitë ndodhin! Mjekët i thanë mos ëndërro të kesh fëmijë se...

0
Kitty Cunningham zbuloi në moshën 16 vjeçare se vuante nga një sindromë e rrallë, kishte një mitër shumë të vogël dhe të pazhvilluar. Por...

Lamtumirë Kosovë: 252 mijë njerëz ikën për 9 vite, më së...

0
Ikja nga Kosova që një kohë të gjatë është shndërruar në fenomen. Mijëra qytetarë janë larguar nga Kosova, për një apo arsye tjetër, duke...

Avokatja e mbuluar: Ikballja nuk i përfaqëson gratë e mbuluara, unë...

0
Në emision Kojshia Show, këtë javë u trajtua tema “Martesa në Islam”, ku mysafirë ishin hoxha Fadil Musliu dhe avokatja e njohur Nora Huseinovic,...

Tragjedia në familjen Qenaj, varroset 8-vjeçari që e mbyti freza! (Video)

0
Me lot në sy, familja e shoqëria e 8-vjeçarit, Eris Qenaj, i dhanë lamtumirën e fundit vogëlushit të dielën. Ai vdiq një ditë më...

Braktisja e fshatit/ Ky vend ka mbetur bosh, vetëm të moshuarit...

0
Një nga zonat më të mëdha bujqësore dhe turistike të bashkisë Rrogozhinë është boshatisur nga njerëzit. Është fshati Vilë Bashtovë, ku fenomeni i emigrimit...

“Kur Zoti ta çon gruan e keqe”/ Ajo çka i bëri...

0
Ngjarje e ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një hotel në Greqi, ku një 38-vjeçare i ka hedhur acid në fytyrë...

Shqiptari takon kryeministren e Finlandës në park: Ja çfarë më tha...

0
Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, Furxhi tha se kryeministrja po priste në radhë për të shkuar në muze,...
tv/7c7bbd1d38e881a78f5888586341c0e344ac74e92b66eec7e13baa58bdb7263f.js">