9.8 C
New York
Thursday, March 30, 2023

Buy now

Lajmet e fundit

Sporti

Në këtë kanal mund ta shikoni LIVE meçin Haxhi Krasniqi – Timur Nikarkhoev

Boksieri shqiptar, Robin Krasniqi do të rikthehet sonte në ring. Ai përball do të ketë boksierin, Timur Nikarkhoevin dhe kjo luftë do të zhvillohet...

Gruaja e trajnerit të Galatasaray bën gjestin e bukur, kujdeset në spital për vajzën që humbi gjithë familjen nga tërmeti

Gruaja e trajnerit të Galatasaray bën gjestin e bukur, kujdeset në spital për vajzën që humbi gjithë familjen nga tërmeti 10-vjeçarja Hilal Bilgi, e...

Portieri kroat: Qeni ma shpëtoi gruan nga tërmeti në Turqi, e zgjoi nga gjumi duke lehur

Goran Karacic, portieri kroat i klubit të Superligës turke Adana Demispor, ka thënë se qeni e kishte paralajmëruar bashkëshorten e tij për tërmetin vdekjeprurës...

ShowBiz

Efi bën reagimin e fortë! “Trâdhton” Kiarën dhe i del fuqishëm në krah këtij banori

Pas situatës së krijuar në “Big Brother Vip Albania” dhe gjyqit që i është bërë Luizit për një situatë me Kiarën, ka reaguar edhe...

Pasardhësja Skënderbeut Sophie Castriota: Prejardhja ime shqiptare, lidhje me arbëreshët e Italisë

Sophie Castriota, e cila disa herë ka deklaruar se është pasardhësja e heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti, është shprehur se prejardhja e saj është...

Bledi Mane “tradhëton” Nitën, pasi u martuan në “Big Brother” puthet në studio me Ina Kollçakun

Pasi u largua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother VIP, Mane është rikthyer menjëherë në emision. Nisur nga dasma kosovare që...

Shendeti

Kjo eshte receta qe grate arabe perdorin per tu rinuar me plot 15 vite, u duhen vetem 3 perberes

Ilaçi tradicional popullor arab, i cili besohet se rinovon trupin, është bërë nga vetëm tre përbërës që tashmë i keni në shtëpi.Kjo pije pihet...

Çfarë zbulon pëlcitja e buzëve?

Pëlcitja e buzëve mund të zbulojë shumëçka për gjendjen shëndetësore, posaçërisht nëse i kuroni rregullisht, kurse problemet nuk eliminohen. Më së shpeshti buzët pëlcasin për...

Mjeku okulist bën deklaratën e fortë: Mbani famijet larg nga këto gjëra

Mjeku okulist Bledi Kruja u ka bërë apel prindërve që të mbajnë larg fëmijët nga teknologjia, aparatet celulare dhe tabletat që përdoren gjerësisht sot...
246,663FansLike
102,630FollowersFollow
370SubscribersSubscribe
- Reklama -

Postimet e fundit

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me...

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin...

Sahiti nga Skenderaj që gatuante fli për gruan e sëmurë tash ka mbetur i vetëm, ai rrëfehet mes emocionesh

Sahit Prekazi, qytetari nga Komuna e Skenderajt, tashmë po jeton i vetëm në shtëpinë e tij. Ai ishte bërë viral përmes një imazhi ku shfaqej...

Foto e bujshme| Policia futet shtëpinë e barit, shqiptari në Angli fshihet mbi çati

Në mediat angleze po qarkullon një foto e një personi që po qëndron mbi çati ndërsa policia gjendet në dritare duke kontrolluar pikërisht për...

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i zbulohet e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i është zbuluar e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia më e famshme në vend. Modelja bukuroshe...

Histori Motivuese

U tha se do vinte në Shqipëri fituesi i ‘Big Brother Kanada’ për Luizin, por ja çfarë ka ndodhur me të

Kevin Jacobs është fituesi i Big Brother Vip Canada, i cili së fundmi po përmendet shumë në Shqipëri. Kjo për shkak se Luizi zbuloi...

Shqiptari që i gjithë Stambolli përulet para ‘mrekullive’ të tij

Mimar Sinani ishte një jeniçer me origjinë shqiptare në ushtrinë e Sulejmanit për pjesën më të madhe të jetës së tij, dhe më pas...

Gruaja u veѕh me të zeza dhe i ndryѕhoi jetën burrit – Hiѕtoria motivueѕe e ditës

Ishte një çift i devotshëm. Burrë dhe grua ishin në emigrim. Burri kishte ngritur dhe drejtonte një biznes të suksesshëm, por një ditë pati...

Do qani nga kjo histori/ Jetimi shqiptar gjen portofolin me shumë para dhe bën gjestin e madh

Momentet kur njerëzit shfaqin anën më të mirë të tyre janë pak të rralla. Por gjeste që shfaqin natyrën njerëzore transmetojnë pozitivitet dhe nxisin...

Një mësim që nuk do ta harroni kurrë: Më i bekuar është ai që jep se ai që merr!!!

Një student i ri doli për shëtitje me profesorin e tij. Ndërsa po ecnin dhe po flisnin, në anën e kundërt të rrugës panë...

Moti

Bëni kujdes: Java e ardhme do të jetë më e ftohta e këtij dimri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se java e ardhshme të jetë java më e ftohët deri më tani e këtij dimri. IHMK-ja...

Te gjithë artikujt

21-vjeçarja humb jetën tragjikisht pasi shkoi në hotel

Një vajzë 21-vjeçare është gjetur pa shenja jete në një dhomë hoteli në Adelphi të Liverpool'it në Britani të Madhe, si pasojë e shtypjes...

‘Ndahen’ Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Pothuajse të gjithë e njohin mërgimtarin e famshëm të tiktok’ut, Rasim Avdylin, i u bë hit në me videot e tij duke i shprehur...

Kush do të mund ta largonte veturën nga ky parking?

Disa njerëz kanë aftësi të pabesueshme të vozitjes, sa që edhe vështirësitë më të mëdha në vozitje u duken të lehta. Sinqerisht ju duhen...

Pas këngës që u bë hit, Mozzik publikon videon e ëmbël me Hanën

Para pak ditësh, Mozzik lansojë projektin e tij më të ri të titulluar ‘Te Dua’, ku ishte një këngë kushtuar vajzës së tij Hanës.Në...

Burri që kërkon lëmoshë shihet duke ngrënë mezë e duke pirë birra

Një burrë që zakonisht shihet në oborret e QKUK-së në Prishtinë duke kërkuar lëmoshë, është parë në një tavolinë të një restoranti, duke ngrënë...

Pamjet tronditëse shfaqin momentin kur shoferi përplaset qëllimisht me furgonin

Një përplasje tronditëse e kapur nga kamerat e veturës është bërë virale në internet. Në video mund të shihet një furgon i bardhë teksa...

Must Read

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me...

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin...

Sahiti nga Skenderaj që gatuante fli për gruan e sëmurë tash ka mbetur i vetëm, ai rrëfehet mes emocionesh

Sahit Prekazi, qytetari nga Komuna e Skenderajt, tashmë po jeton i vetëm në shtëpinë e tij. Ai ishte bërë viral përmes një imazhi ku shfaqej...

Foto e bujshme| Policia futet shtëpinë e barit, shqiptari në Angli fshihet mbi çati

Në mediat angleze po qarkullon një foto e një personi që po qëndron mbi çati ndërsa policia gjendet në dritare duke kontrolluar pikërisht për...

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i zbulohet e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i është zbuluar e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia më e famshme në vend. Modelja bukuroshe...