9.8 C
New York
Thursday, March 30, 2023

Buy now

Gani Gërmia: Zana Avdiu Zoti ftyrën ta marroftë, PHUUU (Video)

Visar Dermaku, i njohur edhe me emrin artistik si Gani Germia, ka reaguar ndaj deklaratave të Zana Avdiut ndaj futbollistit Granit Xhaka, shkruan RepublikaOnline

Deklarata e cila bëri bujë shumë të madhe edhe në mediat serbe, derisa serbët edhe i kërkuan që të vinte në Serbi për azil, nuk u priten mirë nga shqiptarët kudo që janë.

Hapsira që ju dha një amatere, për të dhën mendime rreth futbollit e spjegon më së miri ku jemi si shoqëri.

Derisa janë mbi 20,000 gra të dh unuara gjatë luftës së fundit në Kosovë, Zana Avdiu, s’është parë asnjëherë të luftoj për të drejtat e tyre, shkruan RepublikaOnline

Gani Koci, avokati i saj tha se Zana Avdiu ka marrë rreth 11.000 mesazhe k ërcenuese, ndërsa Gani Germia nuk ka lën pa reaguar as ndaj tij./RepublikaOnline

Ndiqeni videon për më shumë:

Related Articles

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me...

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin...

Sahiti nga Skenderaj që gatuante fli për gruan e sëmurë tash ka mbetur i vetëm, ai rrëfehet mes emocionesh

Sahit Prekazi, qytetari nga Komuna e Skenderajt, tashmë po jeton i vetëm në shtëpinë e tij. Ai ishte bërë viral përmes një imazhi ku shfaqej...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me...

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin...

Sahiti nga Skenderaj që gatuante fli për gruan e sëmurë tash ka mbetur i vetëm, ai rrëfehet mes emocionesh

Sahit Prekazi, qytetari nga Komuna e Skenderajt, tashmë po jeton i vetëm në shtëpinë e tij. Ai ishte bërë viral përmes një imazhi ku shfaqej...

Foto e bujshme| Policia futet shtëpinë e barit, shqiptari në Angli fshihet mbi çati

Në mediat angleze po qarkullon një foto e një personi që po qëndron mbi çati ndërsa policia gjendet në dritare duke kontrolluar pikërisht për...

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i zbulohet e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i është zbuluar e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia më e famshme në vend. Modelja bukuroshe...