28.3 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

Pëma E Jetes

3097 POSTS0 COMMENTS
https://pemajetes.com

Dënoоhet me burg të рërjetѕhëm burri që hodhi gruan nga ѕhkëmbi рër t’i marrë ѕigurimin e jetëѕ

Dënim ma ksimal për një burrë në Turqi. Hakan Aysal, 40-vjeçari që shtyu gruan e tij dhe e hodhi nga shkëmbi për të fituar...

91-vjeçarja shqiptare që lë shtatzënë gratë: Edhe gjinekologët kanë sjellë gratë e tyre, ja çfarë u bën!

91-vjeçarja shqiptare që lë shtatzënë gratë: Edhe gjinekologët kanë sjellë gratë e tyre, ja çfarë u bën! Halime Krasniqi është një 91-vjeçare nga Drenica...

Pushohen katër punëtore të çerdhes pasi vendosën maska dhe i frikësuan fëmijët – pamjet janë bërë virale

Një çerdhe në Misisipi ka pushuar nga puna katër anëtarë të stafit pasi pamjet ku ata shihen me maska të frikshme dhe duke frikësuar...

“U prefsh n’paqe bijë” – Mesazhi prekës i nënës së nxënëses nga Skenderaj (Foto)

Gjimnazi “Frang Bardhi” në Mitrovicë ka njoftuar për vdekjen e nxënëses Fjolla Derivishaj. Nëna e saj, Sabrie Behrami-Dervishi ka publikuar një shkrim në facebook... “Ftoj...

Besoni ose jo: Kjo këngëtare duket sikur të ishte motër me Anita Haradinaj

Kjo këngëtare duket sikur të ishte motër me Anita Haradinaj. Anita Haradinaj është një nga fytyrat më të njohura të ekranit këto 20 vitet...

Tani është 62-vjeçe dhe punon si sekretare: Si duket sot Pipi, vajza që bë ikonë televizive

Aktorja Inger Nilsson luajti filmin e famshëm Pippi Longstocking dhe filmin dhe serialin me të njëjtin emër, i cili u transmetua në 1969 dhe...

Me të lumtur se kurrë. Ja ku po i kalojnë pushimet Sinani me Andrren (Foto)

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha është një ndër artistët i cili ka qenë pjesë e estradës shqiptare prej shumë vitesh tashmë dhe vazhdon të...

Lajm i hidhur: Vdes nxënësja e gjimnazit “Frang Bardhi”, Fjolla Dervishaj

Ka vdekur nxënësja e Gjimnazit “Frang Bardhi” në Mitrovicë, Fjolla Dervishaj. Drejtoria e shkollës ka njoftuar se varrimi i të ndjerës bëhet sot në...

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
20,800SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta njihni

Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë, nuk do t’iu duken aq të panjohur

Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e dytë

Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...