28.3 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

Momenti kur Albin Kurti e “shpon” me sy Aleksandar Vuçiqin –...

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq të martën zhvilluan një takim në Bruksel. Para nisjes së takimit kryeministri Kurti është...

Lajmi i Fundit: Qeveria shkarkon katër anëtarët serbë të ekipit menaxhues...

0
Janë liruar nga detyra Danijela Vujiçiq, Jelena Boloviq, Igor Kalamar, Dejan Radojkoviq, katër anëtarët serbë të Ekipit Menaxhues për përgatitjen e themelimit të Asociacionit...

Arrestohet punëtori teknik i shkollës “Hysni Zajmi” në Istog, dyshohet se...

0
Një nxënëse e shkollës fillore të mesme të ulët “Hysni Zajmi” në Vrellë të Istogut dyshohet të jetë ngacmuar seksualisht nga një punëtor teknik...

Publikohen pamjet rrëqethëse: Policia serbe në mënyrën më brutale të mundshme...

0
Shoqata MVI (Medical Volunteers International Serbia) ka postuar në Instagram një video nga qendra e pritjes në Sombor të Serbisë. “Një qendër zyrtare tranzite e...

Tim Shkupi: Jam mbush “eksploziv” po du me shku ne Xhehnet...

0
Tim Shkupi: Jam mbush “eksploziv” po du me shku ne Xhehnet të Shfqet Krasniqit e Irfan Salihut, se atje ka hyria- Shikoni reagimin e...

Baba sheh i kërkon martesë të përkohshme me kontratë Ikballe Hudutit...

0
Në emisionin Kojshia Show, këtë jave mysafirë ishin, islamologia Ikballe Huduti, Shehu Lil Shehu (Tarikati-Rufai, Kaderi) hoxhë Ilmi Rexhepi, prifti Mikel Sopi dhe Beka...

E dhimbshme: Kjo është 17 vjeçarja që vdiq në QKUK, pas...

0
Sot u raportua për një aksident trafiku në fshatin Rogovë në Gjakovë ku si pasojë e përplasjes mes dy veturave mbetën të lënduar shtatë...

E dhimbshme: Ndërron jetë laboranti Enver Bunjaku, punoi në QMF V...

0
Ka ndërruar jetë laboranti Enver Bunjaku, i cili ka punuar në QMF V në Prishtinë. Lajmin e ka bërë të ditur Qendra Kryesore e...

Fotoja që përloti botën nga tërmeti në Turqi, ku është sot...

0
Fotoja ikonë e një babai me një xhaketë portokalli duke mbajtur dorën e vajzës së tij pasi ajo ndërroi jetë në tërmetin e 6...

Qëndroi i gjallë nën rrënoja për tri javë, kamerat filmuan mrekullinë...

0
Ekipet e shpëtimit në Turqi nën mbikëqyrjen e një veterineri, kanë arritur ta nxjerrin nga rrënojat një kali që i kaloi 21 ditë i...