-0.7 C
New York
Friday, March 1, 2024

Buy now

E dhimbshme: Ky është 26 vjeçari që u godit për vdekje...

0
Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ku një këmbësor është goditur për vdekje nga një veturë, raporton...

Flasin avokatët e shoferit që e goditi me veturë burrin e...

0
Flasin avokatët e shoferit që e goditi me veturë burrin e Shkurte Fejzës: E bëri pa qëllim, ia konfiskuan telefonin në mënyrë joligjore Hajrush Behluli,...

Befason Shemi Ilirive: I thash gruas falma veç me Alberije Hadergjonajn...

0
Befason Shemi Ilirive: I thash gruas falma veç me Alberije Hadergjonajn du me te tradhtua – Ja çfarë me beri ajo! Këtë të diel të...

Plaku “godet” hoxhë Shefqet Krasniqin: Mos u përziej në punë të...

0
Plaku “godet” hoxhë Shefqet Krasniqin: Mos u përziej në punë të Zotit kur kem me vdekë. Shkurte Fejza për ty është…! Rubrika “Porosia e Bablokut...

Vrasja e Liridona Ademajt, Prokuroria jetë detajet e fundit për rastin

0
Vrasja e Liridona Ademajt, Prokuroria jetë detajet e fundit për rastin Naim Murseli, Granit Plava dhe Kushtrim Kokalla janë duke qëndruar në paraburgim në Burgun...

Nxehet Plaku: O Pleq dinja hallin vetit, mos shkoni në Motele...

0
Nxehet Plaku: O Pleq dinja hallin vetit, mos shkoni në Motele mu ba horë e me vdekë aty. Ja çfarë i ndodhi njërit! Rubrika “Porosia...

“Cilit Zot?”, “… ata që nuk besojnë në Allah”, Adelina Ismajli...

0
“Cilit Zot?”, “… ata që nuk besojnë në Allah”, Adelina Ismajli zhytet në repikë të zjarrtë fetare me komentuesin Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Ismaili, së...

Avokatët e shoferit që e goditi me veturë burrin e Shkurte...

0
Avokatët e shoferit që e goditi me veturë burrin e Shkurte Fejzës: E bëri pa qëllim, ia konfiskuan telefonin në mënyrë joligjore Hajrush Behluli, bashkëshorti...

Pas lajmeve në rrjet për ndarjen nga Xhensila, reagon për herë...

0
Pas lajmeve në rrjet për ndarjen nga Xhensila, reagon për herë të parë Bes Kallaku? Prej disa ditësh në rrjet po flitet për ndarjen e...

‘Nuk kisha rrugëdalje tjetër’, flet 19-vjeçarja pasi vrau babanë dhe e...

0
‘Nuk kisha rrugëdalje tjetër’, flet 19-vjeçarja pasi vrau babanë dhe e varrosi në kasollën e lopës 19-vjeçarja e cila vrau babanë e saj dhe e...