-0.7 C
New York
Friday, March 1, 2024

Buy now

Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj...

0
Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj “dhunues” në Suedi Drenusha Latifi, ish-miss Kosova, ka ndarë dje si prova materiale fotografitë...

Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka...

0
Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka kjo vajzë nga jashtë! Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e...

Lumbardhi largohet nga Kaderi, bën deklaratën e papritur në rrjete sociale!

0
Lumbardhi largohet nga Kaderi, bën deklaratën e papritur në rrjete sociale! Lumbardh Salihu, fituesi i BBVK përpos cmimit të madh brenda asaj shtëpie gjeti edhe...

E papritur, një polic i shkruan privatisht dhe flirton me Vesen...

0
E papritur, një polic i shkruan privatisht dhe flirton me Vesen pasi i ndihmoi me një çështje Modelja dhe influencuesja nga Gjilani, Vesa Vllasaliu, ka...

Albina Kelmendi bën deklaratën e papritur për Labin, para të gjithëve

0
Albina Kelmendi bën deklaratën e papritur për Labin, para të gjithëve Labinot Gashi pak ditë me parë ka njoftuar ndjekësit se është larguar nga KTV,...

Big Mama feston ditëlindjen, nuk do besoni sa vjeç mbushi këngëtarja!

0
Big Mama feston ditëlindjen, nuk do besoni sa vjeç mbushi këngëtarja! Këngëtarja e njohur nga Tetova, Big Mama sot ka festuar ditëlindejen. Këngëtarja mjaft e dashur...

Dëshpëron Gili, shikoni se si duket pa fotoshop (Foto)

0
Dëshpëron Gili, shikoni se si duket pa fotoshop (Foto) Gili është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo ka shumë vite që është në skenë...

Vjehrrin e saj e goditi vetura dhe e bëri për spital,...

0
Vjehrrin e saj e goditi vetura dhe e bëri për spital, ky ishte reagimi i rejës së Shkurte Fejzës Reja e këngëtares së njohur kosovare,...

Kaderi nuk përmbahet, nuk e lë Lumin as të vozis duke...

0
Kaderi nuk përmbahet, nuk e lë Lumin as të vozis duke bërë veprime romantike Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu u njohën brenda shtëpisë së Big...

E trishtë, ish-Miss Kosova mes lotësh rrëfen për dhunën dhe torturat...

0
E trishtë, ish-Miss Kosova mes lotësh rrëfen për dhunën dhe torturat ndër vite nga ish bashkëshorti Ish-Miss Kosova dhe këngëtarja Drenusha Latifi, ka rrëfyer për...