21.1 C
New York
Friday, June 2, 2023

Buy now

Vivien kthehet në Ferizaj, ja çka bënë kur shkon te vjehrra

0
Blogerja Vivien Thano ka postuar disa InstaStory ku shihet se është në shtëpinë e reperit Getinjo. Vëmendje morri teksa ka pozuar me maicë të brendshme...

Kush do ta besonte këtë ndryshim të Kallashit? Nuk do ta...

0
Kallashi bën këtë ndryshim në dukje dhe nuk njihet. E njohura për publikun kosovar ka shkurtaur flokët. Dukjen e saj të re e zbuloi përmes një...

Njihuni me prindërit e Xhulit, kur ta kuptoni se kush janë,...

0
Modelja e njohur shqiptare, Juliana Nura, ishte njëra ndër banoret e shtëpisë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP Kosova “Xhuli”, është emri...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e...

0
Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Vjehrra peson infrakt pasi mesoi se nusja humb jeten ne aksident

0
KORCE-Nje lajm i keq vjen nga Korca ku nusja dhe vjehrra kane humbur jeten te dyja ne te njejten dite. Nusja humbi jeten nga nje...

Arta Elezaj nis palestrën sërish, vë në pah të pasmet me...

0
Ajo njihet se e pasionuar pas ushtrimeve fizike. Arta Elezaj, fal përkushtimit të saj, gëzon edhe një fizik trupor të formësuar. E këtë fizik, ajo shpesh...

Gënjyen një Shqipëri të tërë/ Martesa me Kiarën një mashtrim, publikohet...

0
Gënjyen një Shqipëri të tërë/ Martesa me Kiarën një mashtrim, publikohet dokumenti që vërteton se Luizi është beqar? Natën finale të BB VIP, Luizi dhe...

Dea Mishel konfirmon lidhjen e re, nuk do ta besoni kush...

0
Dea Mishel pas daljes nga “Big Brother”, u aludua për një lidhje të mundshme me ish banorin Krist Alijaj. Dea së fundmi këtë e konfirmoi...

Arbër Hajdari jep lajmin e bukur që e prisnim të gjithë

0
Opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari i ftuar në rubrikën “N’Trip”, në “E diell” ka dhënë një lajm të bukur. Arbri tha se ai...

Vivien shtatzënë? A është kjo arsyeja e pajtimit të saj dhe...

0
Lajmi se Vivien dhe Getinjo janë pajtuar po bën xhiron e rrjetit. Momenti kur dyshja shihej në një kafene u shpërnda menjëherë duke nxitur aludimet...