4.3 C
New York
Friday, February 3, 2023

Buy now

A e dini se në va’rrimin e ketij sahabi, morën pjesë...

0
Ae dini se në va’rrimin e ketij sahabi, morën pjesë 70 mijë melek!Ishte shumë i ri në moshë, kur ia dha besën Muhammedit alejhi...

A është ky shoferi më idiot që keni parë ndonjëherë? (Video)

0
A është ky shoferi më idiot që keni parë ndonjëherë? Siç dihet, në Rusi, kemi parë shpesh video në të cilat shihen aksidente të...

Doli nga vetura edhe e rrethojnë menjëherë qentë, arsyeja pse ndodhi...

0
Një video e publikuar në rrjetet sociale, e cila më parë ishte transmetuar televizionin peruan “Latina Noticias”, në të cilën shihet se si një...

Lokja 90-vjeçare: Të rejat e sotit janë çu pesh, po shkojnë...

0
Autori i emisionit Kojshia Show, Sadri Imeri, ka filluar me një cikël të ri të emisioneve që do të titullohet “Porosia e Lokes”. Imeri...

I riu filloi të fyen punëtorin mysliman, por reagimi i ushtarit...

0
Një burrë po ngacmonte dhe ofendonte një arkëtare myslimane, e cila po punonte në një ushqim ushqimor ku po bënte pazar. Të tjerët përreth...

“Nuk mund të jetoj pa dhi”, rrëfimi i ish-ushtarit të UÇK-së...

0
Në fshatin Kopiliq të Skenderajt, gjendet një fermë e vogël, ku brenda saj ka një numër të madh të dhive, për të cilat kujdesi...

Balerina e njohur tregon se si aksidenti i rende e la...

0
Ish-balerina e Tv Klan, Sigi Gjini ka qenë pjesë e emisionit “Shije Shtëpie”, përmes Skype ku tregoi për jetën e saj pas aksidentit të...

73-vjeçari i vetmuar nga kryeqyteti kerkon grua te sinqert pa lidhje...

0
73-vjeçari nga Tirana Petro Prifti, kërkon një partnere. Ai ka prezantuar veten e tij dhe ka treguar historinë e jetës së tij, e cila...

Pronarët e tokave brenda natës mund të bëhen bashkë-zhvillues të projekteve...

0
Mundësi fantastike për bashkë-krijim për pronarët e tokave. Instabuilt për herë të parë po ofron këtë mundësi për pronarët e tokave që të bëhen partnerë...

115-vjeçarja tregon sekretin e jetëgjatësisë së saj: Qëndroni larg këtyre njerëzve

0
Maria Branias Morera i mbijetoi dy luftërave botërore, një lufte civile, dy pandemive dhe në moshën 115-vjeçare mban titullin si personi më i vjetër...