10.5 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Olta rikthehet në studion e Big Brother, befason me deklaraten per...

0
Olta Gixhari ishte nje nga banoret me te forta te Big Brother Vip Albania e cila pas 100 dite vendosi qe te largohej me...

Hasan El Basri, një ndër dijetarët e mëdhenj ishte duke bërë...

0
Hasan El Basri, një ndër dijetarët e mëdhenj të fesë Islame ishte duke bërë Haxhin, po kryente tavaf ( Tavafi është kur ecen rrotull...

Dafina e konfirmoi ndarjen nga Dj Geek? Madje e merr edhe...

0
Teksa është në fokus të medias pas krizës në lidhjen me DJ Geek, Dafina deri tash, siç ka vepruar thuajse gjithmonë në karrierë, nuk...

I hap derën të pastrehut dhe e fut brenda, pas 2...

0
Minneapolis, Shtetet e Bashkùara, Abi ka një kafe të qùajtùr Abi’s Café. Përveç të qenit pronare, grùaja gjithashtù pùnon brenda ambienteve dhe i pëlqen...

Atdheu fotografohet duke e puthur Morenën, nuk do ta besoni me...

0
Morena merr urimin e veçantë për ditëlindje nga Atdheu Këngëtarja sot feston ditëlindjen. Morena Taraku, ka marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes së...

Kjo është torta e ditëlindjes që Andi i’a dhuroi Gresës

0
Modelja dhe ish banorja e Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti, sot po feston ditëlindjen. Në mesin e shumë urimeve ajo pranoj edhe tortën e...

Foto/Në shtëpinë e “Shehrezades”, sa bukur qe e ka me tre...

0
Aktorja turke Berguzar Korel e njohur si “Shehrezade” dhe bashkëshorti i saj aktori Halit Ergenç i njohur për rolet tek “Sulejmani i madhërishëm” apo...

“Kom me t’vra” – Shoferi kërcënon me armë të riun që...

0
“Kom me t’vra” – Shoferi në Vushtrri kërcënon me armë të riun që e tejkaloi me veturë. Mosmarrëveshjet mes shoferëve në komunikacion janë shumë të...

Të gjithë e kishin “pikë në zemër”, Xhuli më në fund...

0
Juliana Nura e njohur si Xhuli u be e njohur per publikun me pjesemarrjen ne Big Brother Vip Kosova e cila u be njera...

Janë bashkë prej 10 vitesh dhe po rrisin fëmijë bashkë, dy...

0
Alba dhe Eda, që prej 10 vitesh po jetojnë historinë e tyre të dashurisë, janë tashmë nëna të dy vajzave binjake. Në një intervistë...