9.8 C
New York
Thursday, March 30, 2023

Buy now

Një 4-vjeçar nxjerr në shkollë sekretin e të atit. Mësuesja urgjent...

0
Një mësues është një nga njerëzit më të rëndësishëm në jetën e një fëmije. Nancy Bleur është një mësuese kopshti, ajo është 54 vjeçe dhe...

Vivien shfaqet duke drejtuar veturën, ky është veprimi i Getinjos!

0
Reperi i njohur, Getinjo muaj më parë u bë pjesë e Big Brother VIP Kosova. Ai për disa javë u kthye në një prej...

Burri pa hapësirën mes shtëpive dhe ndërtoi shtëpinë e tij aty!...

0
Një dëshirë që çdo njëri e ka është që të ketë një shtëpi, edhe nesë është e vogël. Jeta pa shtëpi është shumë më...

Nëse gjeni gruan e dytë në 5 ѕekonda në këtë foto,...

0
Një test psikologjik shërben për të vlerësuar me mjete testuese të posaçme mënyrat se si zgjidhen disa detyra. Testet psikologjike sigurojnë të dhëna për...

Ia mori jetën bashkëshortit dhe me ato fjalë që tha në...

0
Janë fjalët e Çilem Dogan, njëra nga shumë gratë që janë viktima të burrave të tyre. Ajo është dënuar me 15 vite burg nga...

E kishte për lojë? Gresa harron Andin dhe ribashkohet me dashurinë...

0
Gresa Hoti më në fund bashkohet me dashurinë e vërtet. Ajo është ish banorja bukuroshe e “BBVK”, e cila ja doli të qëndronte në...

Këtë ngjarje kurrë nuk do ta besonit nëse nuk do të...

0
Shpesh herë, kamerat e sigurisë janë shumë të nevojshme, përndryshe, si do të arrinit ta besonit këto pamje të disa momenteve të pabesueshme që...

Plas sherri mes Mihrijes dhe nusës së saj: mi ka qit...

0
Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar. Krahas muzikës, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Mihrija ka kohë...

E rëndë: Këto ishin fjalët e fundit që gruaja shtatzëne ia...

0
Sot në oborrin e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, gjegjësisht para Klinikës së Gjinekologjisë, rreth orës 18:00 ndodhi një vrasje e rëndë që e...

E dhimbshme: Atdheu me dhimbje jep lajmin se humbi personin e...

0
Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para...