16.3 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Ndërron jetë nëna e Fidanit, Rita reagon e mërzitur për vjehrrën:...

0
Këngëtarët Rita dhe Fidani janë bërë mjaft të njohur nga kënga e tyre hit “Ty t’ka rritur nana”. Dhe pse me origjinë nga Kosova,...

Ish bashkeshorti i Adriana Matoshit, habit me fjalët për gruan e...

0
Aktori nga Gjilani, Albert Sylejmani, kohë pas kohë është pjesë e lajmeve të shoubizit. Jeta e re me gruan e dytë, me të cilën tashmë...

Dea Mishel konfirmon lidhjen e re, nuk do ta besoni kush...

0
Dea Mishel pas daljes nga “Big Brother”, u aludua për një lidhje të mundshme me ish banorin Krist Alijaj. Dea së fundmi këtë e konfirmoi...

“Kam vdekur për 40 minuta dhe dua t’u tregoj të gjithëve...

0
Kirsty Bortoft, 49 vjeç, vdiq për gati një orë – por u rikthye në jetë dhe tani po ndan përvojën e saj ‘magjike’. Kirsty...

Do t’iu befasoj, vajza ereperit Noizy me video virale në TikTok

0
Së fundmi një profil në Tik Tok me emrin e vajzës së reperit Noizy, është bërë shumë viral. Bukuroshja e quajtur Leanda Rajku ka marrë...

Arbër Hajdari jep lajmin e bukur që e prisnim të gjithë

0
Opinionisti i “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari i ftuar në rubrikën “N’Trip”, në “E diell” ka dhënë një lajm të bukur. Arbri tha se ai...

Reja e Remzijes e nxjerr shumë keq renë e Shyhretës në...

0
Gëzimja mbrëmë ishte e pranishme në një event, ku ishin në një tavolinë me Leartën e Shyhretës. Në një video që ndau Gëzimja, Learta shfaqet...

Atdheu fotografohet duke e puthur Morenën, nuk do ta besoni me...

0
Morena merr urimin e veçantë për ditëlindje nga Atdheu Këngëtarja sot feston ditëlindjen. Morena Taraku, ka marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes së...

Luizi harron komplet Kiarën, i rikthehet dashurisë së vjetër

0
Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2. Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje...

Ia mori jetën bashkëshortit dhe me ato fjalë që tha në...

0
Janë fjalët e Çilem Dogan, njëra nga shumë gratë që janë viktima të burrave të tyre. Ajo është dënuar me 15 vite burg nga...