9.8 C
New York
Thursday, March 30, 2023

Buy now

E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të re Leon Syla nga...

0
Ka ndërruar jetë Leon Syla. Varrimi do të bëhet sot (e mërkure) pas ikindisë, në ora 17:00. Varrimi do të bëhet në fshatin Shakovicë. E pamja mbahet...

Gjest i madh nga Luizi: “Çkado që marr me vete do...

0
“Çkado që marr me vete do e ndaj me familjen e Pal Kokës”. Big Brother Albania, reality show më i famshëm aktualisht sot nisi...

Adriatik Kelmendi e fton publikisht Teuta Krasniqin banore të BBVK ll,...

0
Adriatik Kelmendi së fundmi ka pyetur ndjekësit në Instagram se kë do të donin banorë të Big Brother VIP Kosova në edicionin e dytë....

Luizi thotë se nuk e di si e sheh Kiara nga...

0
Është një nga këngëtarët më të përfolur të momentit në botën e showbizz-it, Luiz Ejlli është banori më pretendent për të fituar çmimin e...

Remzie Osmani bëri iftar me këto dy zonja të dashura

0
Remzie Osmani vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dalluara, ajo me përkushtimin që ka tek vetja, në çdo moment merr vëmendje të...

Fisnik Syla bën premtimin e madh për Luizin

0
Luiz Ejlli eshte banori i Big Brother Vip Albania i cili ka arritur qe te fitoj zemrat e publikut dhe jo vetem, edhe te...

Pas daljes nga “BBV”, Kiara Tito habit me veprimin e saj...

0
Megjithëse vetë ajo e ka përmendur disa herë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, pas daljes nga ky format, Kiara Tito ka vendosur të...

Momenti kur ish-nxënësja hyn me automatik në shkollë dhe vret 6...

0
Tre të rritur e tre fëmijë të moshave 8-9 vjeç u vranë gjatë të shtënave me armë në një shkollë private të krishterë në...

Kiara e dashuruar në ‘palcë’ me Luizin, publikon foto të rrallë...

0
Kiara publikon edhe një tjetër fotografi me Luizin brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Ende nuk kanë kaluar 48 orë që kur Kiara...

Paralajmëron Xhensila Myrtezaj, ja çka e pret Luiz Ejllin pasi të...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së fundmi një intervistë për “E diell”. Mes shumë gjërash, ajo është pyetur nga moderatoret Beniada...