16.3 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Puthjet nuk ndalen, në lokalin që plaçkitet: Ja pse thonë që...

0
Thonë asgjë nuk mund t’i dal para një dashurie të vërtetë – dhe dukjet se këtë gjë më së miri e dëshmon një video...

Studiuesit tregojnë problemet që vijnë nga mardhëniet intime të tepruara

0
Studiuesit tregojnë problemet që vijnë nga mardhëniet intime të tepruara Nuk ka asnjë provë shkencore të mirëfilltë se ka disavantazhe të seksit çdo ditë dhe...

Një video që duhet ta shikojnë të gjithë prindërit që postojnë...

0
Një video që duhet ta shikojnë të gjithë prindërit që postojnë foto të fëmijëve të tyre në internet Hulumtimet tregojnë se deri në vitin 2030,...

“La ilahe, Aga Hoxhë e kam tradhtu burrin”, imitimi i Shefqet...

0
“La ilahe, Aga Hoxhë e kam tradhtu burrin”, imitimi i Shefqet Krasniqit nga analisti Behrami Imitimi Hoxhës së mirënjohur Shefqet Krasniqit, nga analisti Artan Behrami,...

‘Ngriu në vend’ pa lëvizur, misteri i gruas në TikTok që...

0
‘Ngriu në vend’ pa lëvizur, misteri i gruas në TikTok që po trondit njerëzit. Një video virale ka habitur mijëra njerëz dhe mendojnë se teoria...

“Mami tradhton babin”, adoleshenti shqiptar u zbulon gjyshërve të fshehtën e...

0
“Mami tradhton babin”, adoleshenti shqiptar u zbulon gjyshërve të fshehtën e së ëmës. Në raportimin e zakonshëm nga qyteti i Durrësit për “Aldo Morning Show”...

“Toka do të kthehet në një ferr të vërtetë nëse nuk...

0
“Toka do të kthehet në një ferr të vërtetë nëse nuk merren masa për klimën”. Toka do të kthehet në një “ferr” të vërtetë nëse...

Miliarderi mysliman kthen ndërtesën ikonike në qendër të Londrës në xhami

0
Miliarderi mysliman kthen ndërtesën ikonike në qendër të Londrës në xhami. Një miliarder mysliman ka fituar lejen për të transformuar në xhami një monument të...

VIDEO/ Skandal/ ‘Oh, çfarë kali je’! Këshilltarja i hipën mbi shpinë...

0
Një video e publikuar në rrjete sociale shfaq një këshilltare të kryetarit të bashkisë duke i hipur mbi shpinë kryetarit. “Çfarë kali je?”- dëgjohet të...

Arrestohet lypësi kosovar, policia i gjeti mbi 18 mijë euro

0
Një burrë nga Kosova D.C. (78) nga Kosova, i cili u kap duke kërkuar lëmoshë nga policia, u arrestua në Budvë, pasi iu gjet...