18.3 C
New York
Sunday, October 1, 2023

Buy now

Pejani 45-vjeçar e ngacmon seksualisht një vajzë 14-vjeçare në liftin e...

0
Vajzat dhe gratë po vazhdojnë të jenë viktimat më të shpeshta të dhunës në familje, ngacmimeve e sulmeve seksuale. Siguria e vajzave po cenohet...

“Kush u myt? – Oh këmbën ia kanë shky”, dalin pamje...

0
Pamje të reja e të rënda nga ngjarja tragjike në ‘Bon Vivant’, ku humbi jetën një 39-vjeçar dhe u lënduan 17 të tjerë, si...

Gruaja rrah keq burrin e saj në Fushë Kosovë, ai e...

0
Pothuajse çdo ditë në Policinë e Kosovës denoncohen raste të dhunës në familje, ku viktima janë kryesisht gratë, të cilat përjetojnë dhunë qoftë nga...

Sherri në BonVivant- dalin pamjet amatore të filmuara nga klientët në...

0
Një i vrarë dhe 17 të lënduar kanë mbetur si pasojë e sulmit me armë zjarri mbrëmjen e së premtes në kafiterinë e “Bon...

Rritet numri i mbytjeve në det nga ataku kardiak – Regjistrohen...

0
Në 5 vitet e fundit, 49 persona kanë humbur jetën në plazhet shqiptare. Sipas të dhënave të Policisë së Shtetit të siguruara nga Tv...

Përfundon seanca për të dyshuarit në rastin e Bon Vivantit, flet...

0
Gjykata Themelore në Prishtinë ka përmbyllur seancën për të dyshuarit në rastin e Bon Vivantit, ku si pasojë e shkëmbimit me armë zjarri mbetën...

Ky është momenti kur droni detar i Ukrainës godet cisternën ruse

0
Një cisternë ruse me 11 anëtarë të ekuipazhit është goditur në një sulm ukrainas në Detin e Zi, thonë zyrtarët rusë. Ata thanë se dhoma...

Borë në mes të gushtit, temperatura deri -6 gradë në Itali

0
Reshje të pazakonta dëbore janë regjistruar këtë të shtunë në Itali, disa rajone të së cilës prej dy ditësh tashmë janë nën kthetrat e...

Detajet e fundit: Një vajzë e plagosur rëndë te Bon Vivanti,...

0
Detajet e fundit: Një vajzë e plagosur rëndë te Bon Vivanti, dikush e gjuajti disa herë me armë Të shtëna me armë janë dëgjuar para...

Pamje ekskluzive: Momenti kur arrestohet një person në qendër të Prishtinës

0
Një person është arrestuar para pak minutave në qendër të Prishtinës. Në videon shihet momenti kur Policia prangos një qytetar në rrugën ‘Tringë Smajli’ në...
tv/7c7bbd1d38e881a78f5888586341c0e344ac74e92b66eec7e13baa58bdb7263f.js">