23.5 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

“Hoxhallarë rusë në Kosovë”, Goga sfidon Demajn: Na sill një emër...

0
“Hoxhallarë rusë në Kosovë”, Goga sfidon Demajn: Na sill një emër të vetëm kur rusi ka kryer shërbime fetare te ne Kryeimami i Këshillit të...

“Unë jam hoxhë. Ju kërkoj falje krejt hoxhallarëve e myslimanëve që...

0
“Unë jam hoxhë. Ju kërkoj falje krejt hoxhallarëve e myslimanëve që janë ndierë të fyer nga unë” Imami Zekerija Idrizi, në një lidhje të drejtpërdrejt...

Babai i tri vajzave, që i vrau e ëma: Kush e...

0
Babai i tri vajzave nga Kukësi, që i vrau e ëma: Kush e mendonte se nuk ishin të sigurta me nënën e tyre Dhjetë vjet...

Vajza “bisedon” me nënën e vdekur duke përdorur inteligjencën artificiale, thotë...

0
Vajza “bisedon” me nënën e vdekur duke përdorur inteligjencën artificiale, thotë se rezultatet ishin të “frikshme” Pas vdekjes së nënës së saj, Sirine Malas ishte...

Imami llapjan: Shkurte Fejza simbol që na ka frymëzu, hoxha edhe...

0
Imami llapjan: Shkurte Fejza simbol që na ka frymëzu, hoxha edhe 10 kapuça me i pasë s’e di kush shkon në “xhehnet” Hoxhë Bekim Jashari...

‘Shokon’ Hoxhë Zekerija Idrizi: Lëvizja Deçanit nuk janë duke bërë për...

0
‘Shokon’ Hoxhë Zekerija Idrizi: Lëvizja Deçanit nuk janë duke bërë për shqiptarinë, por për fenë katolike – kjo ishte arsyeja që u largova prej...

Dhimbja e kokës dhe mungesa e përqendrimit gjatë agjërimit, nëse ndiqni...

0
Dhimbja e kokës dhe mungesa e përqendrimit gjatë agjërimit, nëse ndiqni këto metoda në syfyr dhe iftar mund t’i shmangni ato probleme lehtësisht Muaji i...

Adriana Matoshi njofton se po përballet me një sëmundje të re:...

0
Adriana Matoshi njofton se po përballet me një sëmundje të re: Do të bëjë një operim, lutuni që të kthehem mirë Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje,...

Zjarri në Drenas, Lladrovci kërkon ndihmën e KFOR-it: Me helikopterë me...

0
Zjarri në Drenas, Lladrovci kërkon ndihmën e KFOR-it: Me helikopterë me ardhë me gjuajt ujë Pas zjarrit të madh që ka përfshirë një fabrikë në...

Dalin pamjet e përplasjes mes bandave shqiptare në Itali

0
Mediat italiane kanë bërë publike pamjet e përplasjes me armë të bandave shqiptare në Itali, ku qëllohet për vdekje 27-vjeçari shqiptar Kasem Kasmi. Ai u...