-0.7 C
New York
Friday, March 1, 2024

Buy now

Pëma E Jetes

4204 POSTS0 COMMENTS
https://pemajetes.com

Habit mjeku popullor: Ky produket është ideali për të shëruar kancerin

Mjeku alternativ, Erxhan Muharremi ka gjetur “sekretin”, që sipas tij shëron kancerin. Në një lidhje me Skype për “ABC e Mëngjesit”, ai ka zbuluar...

Del video tjetër e pensionistit në Prishtinë duke i ledhatuar të pasmet e një vajze të re

Një ngjarje skandaloze që nuk dihet se kur ka ndodhur, tani është bërë hit, të paktën nëpër rrjetin social Tiktok po qarkullon një video,...

Letra e dhimbëshme e kësaj vjehrre për nusen e saj, po habit gjithë botën. Sa emocionale!

Përshëndetje e dashur. E ke bezdi të të them e dashur? .. Për këtë po të shkruaj një letër duke të shprehur të gjithë...

“Nuk ka pas as vesh as math, zoti i ka rrit”, çifti i moshuar rrënqethin me rrëfimin e tyre

Dikur martesa mes një çifti ndryshonte nga ditët e sotme. Për zotri Mahmut Maliqin, urë lidhëse që ta njoftonte gruan e tij Nailën, ishin...

E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të re Arban Sopjani, lë pas gruan dhe një vajzë

Në moshën 34 vjeçare, pas një aksidenti që pësoi mbrëmë në Hajvali, ka ndërruar jetë, Arban Sopjani. Lajmi bëhet edhe më i rëndë, pasi...

Zoti bën mrekulli! Vajza e re pasi humbi 16 fëmijë, lind fëmijën e parë: Me jetë dhe shëndet!

Kayleigh Wood, mendoi se nuk do të mund të bëhej kurrë nënë pasi që kishte hu mbur gjashtëmbëdhjetë fëmijë gjatë sh tatëzënive të hershme,...

Vajza e pasur çudit me deklaratën e saj: 4 burra mbaj me rrogë

Kam katër të dashur të rregullt. Asnjëri nga ata nuk fiton më shumë se 60 mijë dollarë në vit. Më i madhi është 36,...

Janë shoqe të ngushta dhe shprehin hapur dëshirën: Duam për burra dy vëllezër

Fatlinda dhe Donjeta janë shoqe të ngushta nga Kosova dhe janë të njohura me videot e tyre në Tik-Tok. Ato kanë një zë magjik...

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
21,600SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Prekëse, Erjola i gatoi hallvën “e vdekjes”, reagon vajza e Ilnisës (FOTO)

Prekëse, Erjola i gatoi hallvën “e vdekjes”, reagon vajza e Ilnisës (FOTO) Veprimi i Erjolës, për të gatuar hallvë sot në BBVIP, i shtangu të...

Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj “dhunues” në Suedi

Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj “dhunues” në Suedi Drenusha Latifi, ish-miss Kosova, ka ndarë dje si prova materiale fotografitë...

Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka kjo vajzë nga jashtë!

Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka kjo vajzë nga jashtë! Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e...

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet; vetëm në vitin 2022 u rritën 55%

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet; vetëm në vitin 2022 u rritën 55% Janë...

Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë vjet: Dyshojmë se ish-bashkëshorti e ka mbytur

Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë vjet: Dyshojmë se ish-bashkëshorti e ka mbytur Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë...