10.5 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Gruaja e рakënaqur, ankohet se baѕhkëѕhorti në vend të dhuratëѕ i dhuroi рara kesh.!

Gruaja ankohet se bashkëshorti në vend të dhuratës i dhuroi para kesh.

Një grua u ankua në rrjetet sociale se bashkëshorti i saj, në vend të dhuratës për Krishtlindje, i dha para kesh, shkroi Mirror të dielën.

Gruaja që nuk iu bë i ditur identiteti, shkroi në platformën Mumsnet, se me bashkëshortin është në lidhje tash e 8 vjet, por u mërzit shumë kur i dha vetëm para.

Woman money Images | Free Vectors, Stock Photos & PSD

“Ne jemi bashkë për 8 vjet dhe i kemi dy fëmijë të vegjël. Kam bërë blerjen e të gjitha dhuratave për ta. Ai po pretendon se nuk ka kohë, se nuk mund të blinte asgjë dhe jam shumë e shqetësuar. Ndihem e lënduar, por ai mendon se jam e paarsyeshme dhe duhet të jem mirënjohëse për paratë”, shkroi ajo.

Ajo i pyeti lexuesit nëse është kjo normale dhe se a do të lëndoheshin edhe ata me një veprim të tillë.?

Related Articles

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës Bardhi tregonte sa ishte në Big Brother se vepronte për punën cfarëdo...

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale. “Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, por e mira do ishte të...