9.8 C
New York
Thursday, March 30, 2023

Buy now

Pëma E Jetes

2615 POSTS0 COMMENTS
https://pemajetes.com

Ermira e kishte ditëlindjen, Gold Ag do ta ‘shrkijë’ me urimin që i bëri

Goldi hap zemrën për ditëlindjen e gruas, i bën urim dhe befasi të veçantë Reperi i njohur Gold Ag ka kohqë është është martuar me...

Kjo është torta e ditëlindjes që Andi i’a dhuroi Gresës

Modelja dhe ish banorja e Big Brother VIP Kosova, Gresa Hoti, sot po feston ditëlindjen. Në mesin e shumë urimeve ajo pranoj edhe tortën e...

E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të re Leon Syla nga Shakovica e Podujevës

Ka ndërruar jetë Leon Syla. Varrimi do të bëhet sot (e mërkure) pas ikindisë, në ora 17:00. Varrimi do të bëhet në fshatin Shakovicë. E pamja mbahet...

Gjest i madh nga Luizi: “Çkado që marr me vete do e ndaj me familjen e Pal Kokës”

“Çkado që marr me vete do e ndaj me familjen e Pal Kokës”. Big Brother Albania, reality show më i famshëm aktualisht sot nisi...

Adriatik Kelmendi e fton publikisht Teuta Krasniqin banore të BBVK ll, kjo është përgjigja e aktores

Adriatik Kelmendi së fundmi ka pyetur ndjekësit në Instagram se kë do të donin banorë të Big Brother VIP Kosova në edicionin e dytë....

Luizi thotë se nuk e di si e sheh Kiara nga jashtë, ajo ia kthen përgjigjen që befasoi të gjithë

Është një nga këngëtarët më të përfolur të momentit në botën e showbizz-it, Luiz Ejlli është banori më pretendent për të fituar çmimin e...

Remzie Osmani bëri iftar me këto dy zonja të dashura

Remzie Osmani vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të dalluara, ajo me përkushtimin që ka tek vetja, në çdo moment merr vëmendje të...

Fisnik Syla bën premtimin e madh për Luizin

Luiz Ejlli eshte banori i Big Brother Vip Albania i cili ka arritur qe te fitoj zemrat e publikut dhe jo vetem, edhe te...

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
20,700SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Futbollisti shqiptar i bën dhuratën e pazakontë Luizit me shifer marramendëse?

Artisti i mirënjohur shqiptar, Luiz Ejlli, i njohur dikur për këngët e tij, u tërhoq nga bota e “showbizz”-it, por tani është rikthyer me...

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin...

Sahiti nga Skenderaj që gatuante fli për gruan e sëmurë tash ka mbetur i vetëm, ai rrëfehet mes emocionesh

Sahit Prekazi, qytetari nga Komuna e Skenderajt, tashmë po jeton i vetëm në shtëpinë e tij. Ai ishte bërë viral përmes një imazhi ku shfaqej...

Foto e bujshme| Policia futet shtëpinë e barit, shqiptari në Angli fshihet mbi çati

Në mediat angleze po qarkullon një foto e një personi që po qëndron mbi çati ndërsa policia gjendet në dritare duke kontrolluar pikërisht për...

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i zbulohet e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia

Gënjeu sa ishte në Big Brother, Xhulit i është zbuluar e vërteta pak ditë pas doli nga shtëpia më e famshme në vend. Modelja bukuroshe...