-0.7 C
New York
Friday, March 1, 2024

Buy now

Pëma E Jetes

4201 POSTS0 COMMENTS
https://pemajetes.com

Panik në restorant, i riu futet për të grabitur, klienti e gjuan atë për vdekje (Video)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një restorant në Hjuston të SHBA-së, ku një klient ka gjuajtur një grabitës. Dëshmitarët okularë kanë thënë...

E dhimbshme: Vdes në vendin e punës nga infarkti mjeku specialist i Spitalit të Pejës, Reshat Emra

Ka vdekur në vendin e punës mjeku specialist i Spitalit të Pejës, Reshat Emra, raporton Express. Lajmin e ka dhënë Spitali i Pejës, përmes...

Me disa kilogramë me pak, Learta shfaqet në këtë gjendje pas Vitit të Ri

Learta Jakupi është një nga nuset me të njohura të estrades, që është mjaft e përcjellur në rrjete sociale, meqenese është shumë e përcjellur...

Nuk e keni parë? Kjo është gruaja e Alaudin Hamitit (Foto)

Alaudin Hamiti është njëri ndër prezantuesin më të spikatur në vend, kjo për shkak stilit të tij unik, të ftuarve që ai ka zgjedhur...

Ndodh per here te pare.Binjakët lindin në ditë të ndryshme në muaj të veçantë dhe vite të ndryshme

Keli Scott kishte shume arsye per te festuar kete fillim viti. Ajo lindi vajzën e saj të parë Annie në orën 23:55 më 31...

“A vajtuat boll? Pse nuk reaguat për vrasjen e Artan Zymberit?”, Klinaku me kritika për reagimet në rastin e Shtërpcës

Nga Organizata e Veteranëve të Luftës kanë reaguar për incidentin e djeshëm në Shtërpcë ku mbetën të plagosur dy persona të nacionalitetit serb. Sekretari i...

“T’met në fyt nëse e blen”, mesazhi në keksat e Serbisë po “dhezë” – ulet prania e produkteve serbe në tregun e Kosovës

“T’met në fyt nëse e blen”, është mesazhi i shkruar në një kuti të biskotave. Një qytetar ka shkruar mesazhin me të cilin kundërshton...

Butrint Imeri sëmuret keq, përfundon në spital, kjo është gjendja e tij

Këngëtari i njohur kosovar, Butrint Imeri shtrihet në spital. Butrint Imeri është ndër këngëtarët më të dashur nga publiku dhe secila këng e tij...

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
21,600SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet; vetëm në vitin 2022 u rritën 55%

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet; vetëm në vitin 2022 u rritën 55% Janë...

Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë vjet: Dyshojmë se ish-bashkëshorti e ka mbytur

Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë vjet: Dyshojmë se ish-bashkëshorti e ka mbytur Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë...

Uau! Alba paska shtëpi super luksoze, ndan pamjet e luksit që po jeton!

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova është goxha aktive në rrjetet sociale. Ajo ka hapur një pyetësor për ndjekësit në Instagram ku përgjigjet në...

Lumbardhi largohet nga Kaderi, bën deklaratën e papritur në rrjete sociale!

Lumbardhi largohet nga Kaderi, bën deklaratën e papritur në rrjete sociale! Lumbardh Salihu, fituesi i BBVK përpos cmimit të madh brenda asaj shtëpie gjeti edhe...

E papritur, një polic i shkruan privatisht dhe flirton me Vesen pasi i ndihmoi me një çështje

E papritur, një polic i shkruan privatisht dhe flirton me Vesen pasi i ndihmoi me një çështje Modelja dhe influencuesja nga Gjilani, Vesa Vllasaliu, ka...