2 C
New York
Friday, December 8, 2023

Buy now

Pëma E Jetes

3854 POSTS0 COMMENTS
https://pemajetes.com

Gjest shumë i veçantë! Mjeku nga Fieri rregullon shtëpinë e familjes së varfër

Mjeku fierak Roel Zoga ka spikatur shpeshhere me gjestet e tij humane ne ndihme te familjeve te varfera. Vetem pak dite me pare me...

“Shpirtin na kalle, qysh me jetu pa ty”, Mozzik humb personin e dashur

Reperi Mozzik përmes një imazhi në “Facebook” ka dhënë lajmin e hidhur. Ai tregoi që sot u nda nga jeta daja i tij. Me...

Tre fëmijë ju kane vdekur, banesa iu dogj. Dy të moshuarit nuk ju besojnë syve kur shikojnë këtë gjë

“Shqiptarët për shqiptarët” vazhdojnë t’ua zgjidhin hallet familjes nën nevojë. Kësaj radhe, ata ua kanë ndërtuar një shtëpi një familjeje të varfër nga Lushnja,...

Pamje të frikshme: Punëtori rrezikon jetën në Prishtinë, hipën në vinç mbi dhjetra metra lartësi

Një punëtor ka rrezikuar jetën e tij, duke hipur për të rregulluar një vinç në Prishtinë. Në një video të siguruar nga Insajderi, shihet...

“Po më dhemb shpirti” – Përlotet Fifi, çfarë i ndodhi këngëtares

Këngëtarja Fifi ditën e saj e ka nisur duke lexuar disa mesazhe “të tmerrshme” të cilat i kanë ardhur në llogarinë e saj në...

E dhimbshme: Vdes gjinekologu i njohur nga Kosova

Oda e Mjekëve të Kosovës njofton për vdekjen e specialistit të gjinekologjisë dhe obstetrikës, Zuljćefir Jonuzi. OMK njofton se Dr. Jonuzi i shërbeu qytetarëve si...

Rrahet brutalisht 27-vjeçari, dy persona ia presin 2 gishta për një borxh 10 euro

Një rrahje brutale mes disa personave ka ndodhur të hënën në Gjilan, ku një 27-vjeçar u sulmua keq, teksa vetëm njëri nga dy të...

“Shfarosje masive”, parashikimet e çuditshme të Baba Vangas për vitin 2023

Misteri i Vangeliya Pandeva Gushterova, e njohur si Baba Vanga, ka lënë pas vetes histori dhe parashikime të rralla. Deri në vitin 5079, gruaja...

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
21,400SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Edona James bëhet ‘hor’ në Tiktok, publikohet një video ajo nuk do ta dëshironte ta shihte

Edona James është njëra nga personazhet shqiptare që po pëlqehet mjaft shumë nga publiku. Përpara se të hynte në Big Brother VIP Kosova 2, ajo...

“Po të kaloj 500 mijë euro nga llogaria e Elvanës”, zbardhen të tjera përgjime nga Sky. Si u përfshi emri i këngëtares nga Erzen...

Në dosjen prej dhjetëra faqesh të SPAK për grupin e kokainës ku është i përfshirë Ervin Mata, djali i Erzen Breçanit dhe disa emra...

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës dhe Shërbimi i Mrekullueshëm i “Grande Rent a Car”

Kur hyni në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, një nga eksperiencat më tërheqëse dhe të paharrueshme është mundësia për të zbritur nga avioni dhe menjëherë...

A e dini çfarë lidhje ka Vesa Vllasaliu banorja e Big Brother, me këngëtarin Sinan Vllasaliu

Vesa Vllasaliu është njëra nga banoret e Big Brother VIP Kosova 2. Që nga fillimi i këtij edicioni, Vesa është parë vazhdimisht duke diskutuar për...

“Trafikut Urban“ i shtohet edhe një shofere

Mehreme Brahimi është shoferja e tretë që i është bashkuar ndërmarrjes “Trafiku Urban”. Kryeshefi i “Trafikut Urban“, Burim Maraj, është shprehur i kënaqur me përparimet...
tv/7c7bbd1d38e881a78f5888586341c0e344ac74e92b66eec7e13baa58bdb7263f.js">