-0.7 C
New York
Friday, March 1, 2024

Buy now

Pëma E Jetes

4204 POSTS0 COMMENTS
https://pemajetes.com

Kishte dhimbje koke dhe lodhje 22 vjeçari humb jeten papritur

Një student ka humbur jeten në Britani pasi mjekët nuk i dhanë rëndësi dhimbjeve të tij të kokës. Një seancë dëgjimore e mbajtur dje...

“O të hongtë dreqi ty, babën e nanën po qysh del me pantolla të qkyem” – Llapjani bëhet viral me deklaratën e tij për...

Tiktok-u, kohëve të fundit po nxjerr shumë deklarata interesante në cilat po bëhen viral. Ishte rasti i mërgimtarit Rasim Avdyli, i cili me histroinë...

Mihrija e tepron me grimin e rëndë, ja në çfarë gjendje ka përfunduar!

Mihrije Braha është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar. Krahas muzikës, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Mihrija ka...

Hodhi sprej dhe iku, ky është mergimtari që tmerroi klientët në ‘Hib Petrol’

Gazeta Sinjali raportoi dje për një incident që ka ndodhur në pompën e derivateve ‘HIB Petrol’ në Gjilan, mbrëmë pas mesnate ku disa klientë...

Java e stuhisë, kur do të bjerë dëborë dhe kur do të jetë dita më e ftohtë?

Mot i qëndrueshëm po parashihet të mbretëroj edhe përgjatë ditëve të fundjavës. Kryesisht me kthjellime e diell, orëve të mëngjesit me ngrica, ndërsa në...

Ky është personi që nuk ka fjetur që nga viti 1981, çka thotë mjeksia për këtë rast të pazakontë

Ky është personi që nuk ka fjetur që nga viti 1981, çka thotë mjeksia për këtë rast të pazakontë. Një rast i pazakontë është...

Duda Balje si asnjëherë më parë – e “myt” trupin në fitnes duke shfaqur superformat trupore!!

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje vazhdon të jenë njëra prej deputeteve më të përfolura të këtij kuvendi. Ajo përflitet jo vetëm për...

Ky është personi i dyshuar për plagosjen e dy serbëve

Tani është publikuar edhe foto dhe ky është personi i dyshuar për plagosjen e dy serbëve. Policia e Kosovës tashmë ka arrestuar pjesëtarin e...

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
21,600SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Prekëse, Erjola i gatoi hallvën “e vdekjes”, reagon vajza e Ilnisës (FOTO)

Prekëse, Erjola i gatoi hallvën “e vdekjes”, reagon vajza e Ilnisës (FOTO) Veprimi i Erjolës, për të gatuar hallvë sot në BBVIP, i shtangu të...

Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj “dhunues” në Suedi

Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj “dhunues” në Suedi Drenusha Latifi, ish-miss Kosova, ka ndarë dje si prova materiale fotografitë...

Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka kjo vajzë nga jashtë!

Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka kjo vajzë nga jashtë! Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e...

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet; vetëm në vitin 2022 u rritën 55%

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet; vetëm në vitin 2022 u rritën 55% Janë...

Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë vjet: Dyshojmë se ish-bashkëshorti e ka mbytur

Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë vjet: Dyshojmë se ish-bashkëshorti e ka mbytur Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë...