16.3 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Burri pa hapësirën mes shtëpive dhe ndërtoi shtëpinë e tij aty! Të gjithë menduan se është i çmendur (Video)

Një dëshirë që çdo njëri e ka është që të ketë një shtëpi, edhe nesë është e vogël. Jeta pa shtëpi është shumë më e vështirë. Shumë njerëz punojnë fortë gjithë jetë për ta arritur këtë gjë, ndërsa disa të tjerë, marrin kredi apo borxh për ta marrë një shtëpi, shkruan pemajetes.com.

Njeriu në historinë e kësaj videoje, kishte gjithashtu të njëjtin mendim kur ishte i ri, sido qoftë, kur ai u bë arkitekt me eksperiencë, atij i erdhi në mendje një ide e cila në dukje është qesharake. Shumica e njerëzve besojnë se është e pamundur që të jetosh në një shtëpi në një gjerësi maksimale prej 72 centimetrash. /pemajetes.com

Shikojeni videon e më poshtme, ia vlen kjo histori tejet interesante:

Related Articles

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës Bardhi tregonte sa ishte në Big Brother se vepronte për punën cfarëdo...

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale. “Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, por e mira do ishte të...