23.5 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

E kishte për lojë? Gresa harron Andin dhe ribashkohet me dashurinë e vjetër, publikon foto me të

Gresa Hoti më në fund bashkohet me dashurinë e vërtet. Ajo është ish banorja bukuroshe e “BBVK”, e cila ja doli të qëndronte në shtëpi deri në gjysëmfinale. Gjatë jetesës në shtëpi, Gresa është lidhur me pejanin Andi Artani, lidhje kjo që po vazhdon edhe jashtë.

Sa ishte në lojë, Greses i mungonte shumë maçoku i saj, që për pak kohë e kishte edhe në “BBVK”. Gresa, vetëm tani e ka takuar dashurinë e saj dhe siç shihet në foto, është çmallur me të. Modelja Gresa Hoti, për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes shout real “Big Brother VIP Kosova”.

Gjatë kësaj eksperience televizive, Gresa u lidh me Andi Artanin, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “Përputhen”. Gresa, qëndroj në shtëpinë më të famshme në Kosovë deri në gjysmëfinale dhe pas daljes u bashkua partnerit të saj. Gresa ishte njëra ndër banoret më të komentuar te “Big Brother Vip Kosova”, e kjo për shkak te afermitetit që kishte me Stresin, por me pas ajo vazhdoj te afrohet me shume me Andin.

Kujtojme se pas daljes Andi ishte ai i cili e dergoj Gresen te familja e tij ne Peje, duke shfaqur fotografi pran njeri-tjetri. Ata madje u shfaqen te lumtur teksa dashuria e tyre sa vjen dhe rritet. Shiko foton:

Related Articles

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës Bardhi tregonte sa ishte në Big Brother se vepronte për punën cfarëdo...

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale. “Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, por e mira do ishte të...