10.5 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

E papritur, një polic i shkruan privatisht dhe flirton me Vesen pasi i ndihmoi me një çështje

E papritur, një polic i shkruan privatisht dhe flirton me Vesen pasi i ndihmoi me një çështje
Modelja dhe influencuesja nga Gjilani, Vesa Vllasaliu, ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Shok Podcast”.

Ajo ka folur për jetën dhe karrierën e saj në përgjithësi, me fokus të veçantë eksperiencën e saj të fundit në Big Brother VIP Kosova.

Gjatë bisedës, ajo u përball me një pyetje të pazakontë nga moderatori Fis Juniku, i cili e pyeti nëse kishte pasur ndonjë rast kur pjesëtarë të Policisë së Kosovës kanë flirtuar me të.

Dhe bukuroshja befasoi me përgjigjen, teksa tregoi se ka pasur një rast kur një polic i kishte shkruar privatisht, pasi i kishte ndihmuar me një çështje.

“Më ka rastisur që ta thërras shpesh policinë së fundmi për shkak të fqinjit që ma ka zënë parkingun. Edhe e kam thirr policinë, dhe njëri prej tyre më ka shkruar pastaj më vonë duke më pyetur ‘A po e parkon sërish fqinji veturën’”, tregoi Vesa.

Tutje, Vllasaliu tha se ka pasur raste që Njësia Speciale e kanë ngacmuar me drita gjatë vozitjes, duke bërë që ajo të ndalojë për të pyetur se çfarë ka.

Vesa ka qenë shumë e përfolur gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, ku kishte rrëfyer historinë e ndarjes nga ish-i fejuari i saj, futbollisti i njohur Mërgim Berisha – ku e kishte akuzuar për tradhti bashkë me shoqen e saj. /Telegrafi/

Shiko videon:

Related Articles

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës Bardhi tregonte sa ishte në Big Brother se vepronte për punën cfarëdo...

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale. “Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, por e mira do ishte të...