10.5 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Tre fëmijë ju kane vdekur, banesa iu dogj. Dy të moshuarit nuk ju besojnë syve kur shikojnë këtë gjë

“Shqiptarët për shqiptarët” vazhdojnë t’ua zgjidhin hallet familjes nën nevojë. Kësaj radhe, ata ua kanë ndërtuar një shtëpi një familjeje të varfër nga Lushnja, jeta e së cilës ishte shumë e vështirë dhe kishte shumë tragjedi. Kësaj familje iu kanë vdekur tre fëmijë, si dhe banesa iu është djegur.

“Kam mbetë me dy vajza. Më kanë vdekur dy djem dhe një vajzë. Fëmija i parë ishte djalë, e dyta ishte vajzë. Çua e vogël që kam ishte binjak, djali vdiq, çupa rrojë”, dëgjohet duke rrëfyer historinë tragjike nëna e përlotur, shkruan pemajetes.com.

Shikojeni videon e më poshtme për më shumë:

Related Articles

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës Bardhi tregonte sa ishte në Big Brother se vepronte për punën cfarëdo...

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale. “Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, por e mira do ishte të...