16.3 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’ Kiara publikon videon e gjyshes duke folur për Luizin dhe për të

Kiara Tito hyri ne shtepine e Big Brother Vip Albania me 24 dhjetor dhe vetem nje dite me pas banori tjeter Luizi shprehu pelqimin per te duke i thene se do ta bej per vete dhe ajo eshte femra e jetes se tij. Ajo ne fillim nuk kishte asnje lloj pelqimi per te ne lidhje dashurie por i pelqente te kaloj kohe me te si shoqeri per shkak te humorit te tij.

E pikerisht keto ditet e para gjyshja e Kiares ishte intervistuar ku kishte thene se nuk po i pelqen shume qe ai djal nuk po e le rehat duke i shkuar shume mbrapa, gje qe i pengonte edhe Kiares ate kohe ku u be e njohur me frazen ‘Me ler hapesiren time’ qe i kerkonte Luizit.

Por, me pas Kiara filloi te kishte ndjenja per Luizin dhe cifti e zyrtarizuan lidhjen e tyre me 1 shkurt te ketij viti ku edhe u be dasma brenda shtepise se Big Brother, dasme e cila ishte loje por qe ata i lidhi edhe me shume pasi Kiara i dha puthjen e para Luizit dhe qe nga ajo dite ata jane bashke me uljet e ngritjet qe kishin por qe gjithmone gjenin nje menyre per te falur njeri tjetrin e per te vazhduar.

Kiara gjithmone kishte permendur gjyshen e saj qe e quante Nena Leta duke i thene Luizit se ka frike nga ajo qe do ti thote gjyshja per kete lidhje sepse ajo e kritikon dhe nuk pelqen zgjedhjet qe ben, por sot ajo ka publikuar nje video te saj qe tregon se eshte pro lidhjes pasi thote ‘Ty dhe Luizin çift gjithë jetën’./InfoKosova/Shiko videon:

Related Articles

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës Bardhi tregonte sa ishte në Big Brother se vepronte për punën cfarëdo...

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale. “Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, por e mira do ishte të...