-0.7 C
New York
Friday, March 1, 2024

Buy now

Vetura e policisë godet një fëmijë në Gjilan

Vetura zyrtare e Policisë së Kosovës ka goditur një të mitur me trotinet sot në Gjilan.

Lajmin për Arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Hashani tha se viktima është dërguar me urgjencë në Spitalin rajonal të Gjilanit dhe është jashtë rrezikut për jetë.

“Me datën 08.08.2023 rreth orës 14:00 Polica e Kosovës në Gjilan është informuar se ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime. Hetues policor nga njësiti rajonal i komunikacionit rrugor me urgjencë kanë dalë në vendin e ngjarjes. Nga hetimet e para në vendin e ngjarjes mësohet se deri te aksidenti ka ardhur kur një veture zyrtare e Policisë së Kosovës dyshohet se ka aksidentuar një të mitur me trotinet. Viktima me urgjencë është dërguar në Spitalin rajonal në Gjilan dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë”, tha Hashani.

Tutje, si theksoi se rrethanat rreth këtij rasti po hetohen nga ana e hetuesve të komunikacionit rrugor Gjilan.

Related Articles

Prekëse, Erjola i gatoi hallvën “e vdekjes”, reagon vajza e Ilnisës (FOTO)

Prekëse, Erjola i gatoi hallvën “e vdekjes”, reagon vajza e Ilnisës (FOTO) Veprimi i Erjolës, për të gatuar hallvë sot në BBVIP, i shtangu të...

Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj “dhunues” në Suedi

Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj “dhunues” në Suedi Drenusha Latifi, ish-miss Kosova, ka ndarë dje si prova materiale fotografitë...

Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka kjo vajzë nga jashtë!

Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka kjo vajzë nga jashtë! Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Prekëse, Erjola i gatoi hallvën “e vdekjes”, reagon vajza e Ilnisës (FOTO)

Prekëse, Erjola i gatoi hallvën “e vdekjes”, reagon vajza e Ilnisës (FOTO) Veprimi i Erjolës, për të gatuar hallvë sot në BBVIP, i shtangu të...

Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj “dhunues” në Suedi

Drenusha Latifi tregon se pse nuk largohej nga ish-burri i saj “dhunues” në Suedi Drenusha Latifi, ish-miss Kosova, ka ndarë dje si prova materiale fotografitë...

Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka kjo vajzë nga jashtë!

Zbulohet arsyeja e vërtetë e sherrit mes Erjolës dhe Meritonit: Qenka kjo vajzë nga jashtë! Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e...

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet; vetëm në vitin 2022 u rritën 55%

Ikja pa kthim, 604 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësinë në një vend të BE-së në 20 vjet; vetëm në vitin 2022 u rritën 55% Janë...

Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë vjet: Dyshojmë se ish-bashkëshorti e ka mbytur

Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë vjet: Dyshojmë se ish-bashkëshorti e ka mbytur Vëllai i Mirjeta Zekës e zhdukur tash e pesë...