10.5 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Çka fitoi Xhuli në “Big Brother VIP Kosova”?

Xhuliana Nura është njëra nga banoret më aktive e shtëpisë e përfshirë pothuajse ne çdo debat. Xhuli nisi lojën me strategjitë e saj të cilat u komentuan vazhdimisht nga banorë aty brenda, por edhe publiku jashtë, shkruan “Kosovarja”.

Krahas së fitoj famë, duke prezantuar Xhulianën e vërtetë, para një publiku të gjërë, ajo dha edhe shembullin e një gruaje të fortë duke ndarë historitë e saj personale. Me të treguar historitë, Xhuli mbase edhe ka larguar një barrë nga vetja e saj duke e bërë që të ngritet shpirtërisht.

Pavarësisht këtyre fitoreve të Xhulit, nuk dihet nëse është pretende për të fituar çmimin e madh. Mendoni ju se do fitojë Xhuli? /Kosovarja/. Xhuli Nura është kthyer në një prej personazheve më të komentuara të Big Brother VIP Kosova.

Në rrugëtimin e saj drejt finales së madhe ajo shpesh herë bëri gafa me deklarata të ndryshme, por edhe u përfshi në shumë debate të forta me banorët e tjerë.

Xhuliana dhe Atdheu janë dyshja që kaluan një romancë që ky i fundit ishte pjesë e shtëpisë. Ish-banorët e Big Brother VIP Kosova, Edoni dhe Atdheu janë rikthyer në shtëpinë e “Vëllait të Madh, derisa ardhja e tyre, i lumturoi pafund banorët. E pas rikthimit të Atdheut, Xhuli është parë të kujdeset për shtratin që ata dikur e ndanin bashkë, teksa ia ka ndërruar çarçafët.

Related Articles

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës Bardhi tregonte sa ishte në Big Brother se vepronte për punën cfarëdo...

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale. “Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, por e mira do ishte të...