23.5 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Pas daljes nga BBVK ‘hallakatet’ Gresa fotografohet nga dhoma e gjumit, veç me të brendshme

Modelja Gresa Hoti, për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes shout real “Big Brother VIP Kosova”. Gjatë kësaj eksperience televizive, Gresa u lidh me Andi Artanin, i cili njihet për pjesëmarrjen e tij në “Përputhen”. Gresa, qëndroj në shtëpinë më të famshme në Kosovë deri në gjysmëfinale dhe pas daljes ju bashkua partnerit të saj, Andit, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja nga Malisheva, e rritur në Itali, ka postuar një foto nga dhoma e gjumit, veç me të brendshme. Gresa Hoti ka qenë konkurrentja e eliminuar e mbrëmjes gjysmëfinale të Big Brother VIP Kosova. Sikurse i dashuri i saj, Andi Artani, as Gresa nuk ka arritur të shkoj në finale të madhe të BBV Kosova.

E pas daljes nga shtëpia me e famshme në Kosovë, Gresa ka pranuar një përqafim goxha të fortë nga i dashuri i saj, ish banori i këtij formati televiziv, Andi. Gresa ishte njëra ndër banoret më të komentuar te “Big Brother Vip Kosova”, e kjo për shkak te afermitetit që kishte me Stresin, por me pas ajo vazhdoj te afrohet me shume me Andin.

Gresa dhe Andi u komentuan për lidhjen e tyre të cilën e shfaqen të dashurisë brenda hapësirave të Big Brother Vip Kosova, ku madje “Vëllai i madh” i beri surprizë një dhome te veçantë të cilën e shfrytëzuan që të dy per nder te 14 shkurtit. Shiko foton:

Related Articles

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Stay Connected

246,663FansLike
102,630FollowersFollow
1,250SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë. Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku. Në mesin e tyre është Ledri,...

As Remzie Osmani nuk iu shpëton operacioneve plastike, duket tjeter person

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është mjaftë e angazhuar. Ani pse është bërë edhe gjyshe e një mbese dhe nipi, Remzia po...

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze

Festa Qoqaj prezanton veturën e saj super luksoze Festa Qoqaj është një nga influenceret me te njohura shqiptare. Ajo inspiron ajzat se si te vishen ne...

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës

Menaxheri i Bardhit bën veprimin e papritur për ‘inat’ të Bardhit dhe Sarës Bardhi tregonte sa ishte në Big Brother se vepronte për punën cfarëdo...

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale

“Do i degjeneroj publikisht” Sara revoltohet dhe reagon ashpër në rrjete sociale. “Faleminderit që shqetësoheni për brekët e mia, por e mira do ishte të...