18.3 C
New York
Sunday, October 1, 2023

Buy now

Misteri i zhdukjes së dy vajzave – Flet kryetari i Pejës,...

0
Vazhdojnë të mbesin të zhdukura dy vajzat nga qyteti i Pejës që u raportuan të zhdukura që gjashtë ditë. Kryetari i komunës së Pejës, Gazmend...

94 mijë euro u dhuruan për personin që nuk “ekziston” (VIDEO)

0
Një sinjal i vetëm për kërkim mjetesh në emër të Blerim Morinës ndezi rrjetin social Tik Tok. Për pak orë, në emër të tij...

VIDEO SHOKUESE: Infermierja e rrah pacienten e moshuar dhe qeshin me...

0
Një video jashtëzakonisht shqetësuese ka postuar Kaltrinë Zeneli, aktore e njohur e Kosovës. Në video shihet derisa ndodh një ngjarje e rëndë. Në video...

Horrori që po trondit Francën: Misteri i një vdekjeje në Paris

0
Një vajzë 12 vjeçe, trupi i së cilës u gjet në një valixhe në Paris, thuhet se ka vdekur nga mbytja, sipas rezultateve të...

E dhimbshme: Pas 14 vitesh punë, mësuesi largohet nga Kosova –...

0
Mësuesi Blerim Morina ka hequr dorë nga profesioni i tij pas 14 vitesh përvojë pune, për të migruar në Gjermani. Kolegu i tij, Adil...

Lajm i hidhur: Vdes zëri i njohur i futbollit kosovar, gazetari...

0
Gazetaria e sportit të Kosovës mbeti më e varfër pa njërin ndër gazetarët e shquar të sportit të Kosovës. Në moshën 53 vjeçare ka...

Zhduket personi që kërkoi ndihmë “për vëllain e tij të sëmurë”...

0
Një person i prezantuar si Armend Morina, për disa ditë u lut që në portal të Klan Kosovës të bëhet një lajm me të...

Ky është personi që mbeti i plagosur në Prishtinë (Foto)

0
Gazeta Sinjali raportoi sonte për një rast të plagosjes që ka ndodhur në një lokal në lagjen Emshir në Prishtinë, ku një person ka...

Shpërthimi tragjik në Stamboll, këngëtari kosovar lajmërohet nga vendi i ngjarjes

0
Të paktën katër persona kanë humbur jetën dhe 38 të tjerë janë lënduar nga shpërthimi në Stamboll më 13 nëntor. Kështu bëri të ditur...

Emocionuese: Besa Çeku-Buçinca i dha fund karrierës në RTK, këto janë...

0
Besa Çejku Buçinca, sot dha lajmet për herë të fundit në Radiotelevizionin e Kosovës. Në fund të edicionit qendror të lajmeve, Çejku përshëndeti të...
tv/7c7bbd1d38e881a78f5888586341c0e344ac74e92b66eec7e13baa58bdb7263f.js">