10.5 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Ata qe nuk besojnë Zotin, gjejnë një mijë arsye sikur fëmijët...

0
Ata qe nuk besojne Zotin, gjejne nje mije arsye sikur femijet qe shpetohen kane halucinacione nga qendrimi nen rrenoja. Por si shpjegohet, qe ata...

E rrallë! Vajza lind me një bisht 6 cm të gjatë

0
Një foshnjë në Brazil ka lindur me bisht 6 centimetër të gjatë. Mjekët i hoqën vajzës bishtin 6 cm të gjatë që ishte e mbuluar...

Zogu shpëton një familje të tërë nga tërmeti në Turqi, ja...

0
Tani ata besojnë se zogu që mbanin në kafaz u ka shpëtuar jetën. Një zog i llojit paraket i shpëtoi jetën familjes së saj...

“Ja si zhdukeshin “mistershëm” foshnjat nga Kosova në vitet 70-të”

0
“Kanë kaluar 49 vite nga prilli i vitit 1969, e një nënë e cila lindi në spitalin e Ferizajt, beson se vajza e saj...

Macja shpëton nënën me dy fëmijë në rrënoja, ja si kishte...

0
Macja shpëton nënën me dy fëmijë në rrënoja, ja si kishte ndodhur ngjarja. Një nënë me dy fëmijët e saj dhe një foshnjë janë...

Djali që ishte pushtuar nga xhinët rrëfen tmerrin që përjetoi: Ja...

0
Në emisionin Kojshia Show, këtë javë mysafir ishin hoxhë Nesim Demiri dhe Besfort Berisha, me të cilët diskutuan ekzistencën e xhinëve si dhe shërimin...

Nuk lëviz asgjë nga vendi, një video e tërmetit 9.2 ballë...

0
Dy ditë më parë Turqia u zgjua me tërmete të njëpasnjëshme ndërsa videot ku pallatet rrëzoheshin para syve të njerëzve vazhdojnë të bëjnë xhiron...

E paparë: Hoxha i këndon Kuran të prekurit nga “sehiret”, tenton...

0
Në emisionin Kojshia Show, këtë javë mysafir ishin hoxhë Nesim Demiri dhe Besfort Berisha, me të cilët diskutuan ekzistencën e xhinëve si dhe shërimin...

A jane termetet paralajmerim per Kijametin?

0
Ka shumë shenja që do të paraprijnë atë, një shenjë e përgjithshëm dhe shumë e rëndësishme është se ai do të vijë në një...

TV turk takoi një fëmij 5-vjeçar, i cili sapo doli nga...

0
Pak më parë, kanali turk A haber takoi një fëmij 5-vjeçar, i cili sapo doli nga rrënojat pas 112 orësh, i cili e pyeti:...