-0.7 C
New York
Friday, March 1, 2024

Buy now

“Alo, nuk jemi në Iran”, Labi e quan të tepruar sulmin...

0
Ish-deputeti dhe këngëtari, Labinot Tahiri e ka quajtur të tepruar postrët e vendosur në qytetin e Pejës të Aurona Pelajt, e përfshirë në rrahjen...

Flet në protestë vajza e të moshuares, rrënqeth me tregimin e...

0
Vajza e të moshuares që u rrah në Shtëpinë e Pleqve në Pejë ka folur sot para disa personave në Gjakovë. Ajo ka kërkuar...

Thellohet skandali në “Orenda”, ja çfarë ka ndodhur

0
Shtëpia për përkujdesjen ndaj të moshuarve në Pejë “Orenda” ka qenë lajmi kryesor i dy ditëve të fundit, pas shpërthimit të skandalit të dhunës...

Zonja nga Zvicra, Majlinda Sylejmani: U befasova me shtëpinë e të...

0
Majlinda Sylejmani, një zonjë e suksesshme shqiptare në Zvicër e cila në komunitetin e saj ku jeton është një emër mjaft i respektuar. Ajo...

Aktivistja pretendon se video në Pejë u publikua për qëllime të...

0
Aktivistja Elena Bogëjani thotë se videoja e dhunës ndaj të moshuarës në një shtëpi pleqsh në Pejë është hakmarrje ndaj infermieres dhe nuk ka...

Big Mama dridhet nga nervoza: Kam dy fjalë me atë vajzë

0
Besjana Kasami apo siç njihet me emrin e artit Big Mama është këngëtare e moderatore mjaftë e njohur në trojet shqiptare. Duket se çdo...

Vajza e të moshuares në lot, i quan “hiena” infermieret: A...

0
Brenda familjes së të moshuarës në Pejë të Kosovës mbizotëron ende shoku për atë çfarë ndodhi. Për A2 CNN rrëfejnë gjithçka të përjetuar, në...

LAJMI I FUNDIT: Gjykata merr vendimin kundër Aurona Pelajt

0
Gjykata Themelore e Pejës lidhur me rastin e sulmit ndaj Minirie Nurës në shtëpinë e pleqve “Orenda” në Pejë, ka marrë vendimin që tri...

Rrëfimi i një të moshuari nga qendra ”Orenda”, befason me fjalët...

0
Sulmi që ndodhi ndaj të moshuarës në qendrën strehmore “Orenda” në Pejë tronditi opinionin publik, por banorët që jetojnë në këtë qendër vazhdojnë të...

Flet babai i ish-infermieres që rrahu të moshuarën, thotë se ajo...

0
Babai i ish-infermieres, Aurona Pelaj, ka dhënë disa detaje se si e ka kuptuar për rastin, ku është përfshirë vajza e tij. Video e cila...