18.8 C
New York
Sunday, October 1, 2023

Buy now

Pamje ekskluzive: Momenti kur futet nën rrugë vetura e Nusret Cenes,...

0
Mbrëmë rreth orës 23:50 minuta ka mbetur i vrarë 48 vjeçari nga Kaçaniku, Nusret Cena. Vrasja ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Kaçanik. Insajderi ka arritur t’i...

Borë e madhe në Kullë, mbyllet kufiri

0
Pika e kalimit kufitar në Kullë që lidh Kosovën me Malin e Zi, është e mbyllur, raporton IndeksOnline. Bora e madhe që ka renë...

Më në fund borë në Kosovë, reshjet fillojnë nga kjo ditë

0
Më në fund reshjet e borës zbresin edhe ultësirave nga dita e premtë dhe shtunë. Të reshurat e shiut që kanë përfshi vendin ditëve...

Pas lëkundjeve të tërmetit, qytetarët dalin nga shtëpitë (Video)

0
Lëkundje të forta tërmeti janë regjistruar mbrëmjen e së dielës në disa qytete të Shqipërisë. Lëkundjet kanë zgjatur për disa sekonda, ndërsa epiqendra e...

Krenarë me doktorët që lanë Gjermaninë dhe u kthyen për të...

0
Remzi Gashi, specialist i kirurgjisë abdominale, Besnik Ismajli, specialist në mjekësi interne dhe gastroenterologji dhe Arton Grajqevci, specialist i urologjisë, së fundmi janë bërë...

Dedikimi prekës i dr. Ajhane Sefiut pas humbjes së djalit 34-vjeçar

0
Stomatologu nga Gjilani, Rasim Sefiu i cili vdiq papritmas në moshë të re, do të varroset sot në varrezat e fshatit Remnik. Familjarët kanë...

Del një fallxhore e re shqiptare, me kripë e piper të...

0
Në mes të Tiranës Lola është një zonjë rreth të 60 -tave e cila nëpërmjet leximit të filxhanit të gjen hallin që ke, por...

Ky është personi që mbeti i plagosur në Prishtinë (Foto)

0
Gazeta Sinjali raportoi sonte për një rast të plagosjes që ka ndodhur në një lokal në lagjen Emshir në Prishtinë, ku një person ka...

Ky është personi që u gjet i varur, ishte zhdukur që...

0
Gazeta Sinjali raportoi sot për një rast të rëndë që u zbulua sot në malin Polevica mbi fshatin Zhur të Prizrenit, ku një burrë...

Mjeku që braktisi Kosovën flet për sfidat: Nga 400 euro tash...

0
Mungesa kushteve në Kosovë po i shtyn profesionistët shëndetësorë që të ikin nga sektori i shëndetësisë për të punuar jashtë vendit. Vetëm në vitin 2022,...
tv/7c7bbd1d38e881a78f5888586341c0e344ac74e92b66eec7e13baa58bdb7263f.js">